+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Про компанію

Науково-виробниче об'єднання «АГРО-СІМО-МАШБУД» у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю успішно розробляє та впроваджує нові технології, поставляє та комплектує сучасним обладнанням підприємства зі зберігання і переробки зерна з 1992 року.

На середину 2024 року під керівництвом компанії НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» було реалізовано 106 крупозаводів «під ключ», реконструйовані та введені в експлуатацію десятки млинових комплексів та комбікормових заводів.

Якість і надійність обладнання вже перевірили понад 3218 підприємств України, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Польщі, Литви, Угорщини, Німеччини, Австрії, Хорватії, Китаю, Чехії, Італії, Сербії, Фінляндії, Латвії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Грузії, Таджикистану, Данії та Новій Зеландії.

Колектив

Колектив центрального офісу НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» - професіонали з багаторічним досвідом в розробці нових технологій і обладнання для переробки зерна. Експерти в областях науки, машинобудування та виробництва практикують індивідуальні підходи до технологій в будівництві крупозаводів «під ключ» і оптимізації об'єктів зернопереробки.

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» ГАРАНТУЄ:

1. Висока якість обладнання: гарантія 15 місяців
2. Якість готової продукції, виробленої на обладнанні перевищує ГОСТи
3. Вихід готової продукції перевищує нормативи
На обладнання є всі необхідні дозвільні документи, декларації ЄС для Євросоюзу і декларації про відповідність Митного союзу (Казахстан).

Для країн Євросоюзу обладнання супроводжується декларацією EU відповідно до вимог директив: 2006/42/ EU, 2014/35/ EU, 2014/30/ EU.

Догори