+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Бункери для зерна,
борошна, круп, комбікорму

Бункери для зберігання зерна, круп, борошна та комбікорму створюються з розбірної конструкцією, що дозволяє компактно їх транспортувати: деталі конусів, стінок, стійок і рам.

Бункер секційний марки БС

Секційний бункер марки БС призначений для зберігання і оперативного використання сипучих зернових матеріалів і продуктів їх переробки. Прямокутна форма дозволяє раціонально використовувати площу, а закруглені кути запобігають налипанню продукту. Перейти

Бункер розбірний БР-2х2

Бункер розбірний БР-2х2 призначений для зберігання 3-5 добового запасу сухого корму на птахівничих, тваринницьких комплексах, а також для зберігання зерна і готової продукції на млинах, комбікормових заводах та інших підприємствах зернопереробки, і подачі його в самопливне обладнання. Перейти

Обладнання для зберігання зерна: бункер

І зерно, і продукти його переробки – крупи, борошно, комбікорм, пластівці тощо – досить швидко стають непридатними при порушенні умов зберігання. Так, при вологості вище 20%, зерно починає пріти, бродити і закисати вже через 3 доби - так можна втратити всю партію. При зберіганні насипом втрати від гризунів та птахів, а також від неповного вивантаження можуть становити до 40%.

Найкраще обладнання для зберігання зерна на невеликий період часу – бункер. Компактний та чистий бункер для зерна забезпечить збереження продукції до транспортування, споживання чи подальшої переробки.

Переваги бункерів для зберігання зерна:

  • Швидка установка на рівній бетонній основі, не вимагає капітального будівництва;
  • Повністю виключає втрати продукції, пов'язані з гризунами, птахами;
  • Зберігання зерна чи корму у чистоті, дотримання санітарних норм;
  • Механізація процесів вивантаження та заповнення;
  • Економія площі на підприємстві завдяки висоті, квадратного перерізу та можливості суміжної установки;
  • 100% вивантаження - ні крупинки не пропаде задарма;
  • Потребує мінімального обслуговування;
  • Може бути встановлений у приміщенні або під навісом;
  • За потреби можна збільшити обсяг бункеру, встановивши додаткові секції;
  • Розбірна конструкція зручна при транспортуванні.

У поєднанні з автоматичною системою годівлі, один 10-кубовий зерновий бункер забезпечить годування всього поголів'я на 3-5 діб без людських трудовитрат.

Висота до вивантажувальної горловини 880 мм дозволяє розташувати під бункером будь-яке необхідне обладнання – від системи розподілу та транспортування до годівниць і аж до упаковки в мішки.

Птахівництво та тваринництво, млини та виробники комбікормів – будь-які підприємства, які переробляють зерно чи споживають сухі корми, потребують такі бункери.

Будова та особливості бункерів від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Силоси, критий склад або бункери – кожне обладнання для зберігання зерна відрізняється призначенням, об'ємом та конструкцією. Бункер ідеально підходить для недовгого зберігання чистих готових продуктів переробки зерна. Стінки ємностей виконані із надійних сталевих листів, укріплених ребрами жорсткості. Кожна секція БС вміщує 6 кубометрів, а пояс БР – 2 кубометри.

У наших бункерах для зерна продумана кожна деталь для вашої зручності:

  • Закруглені кути, щоб не залипало зерно;
  • Внизу воронки є вікно для розпушування та забору зразка на аналіз;
  • Верхній та нижній датчики рівня для зручного відстеження рівня заповнення;
  • Люк у даху для санітарної обробки перед завантаженням нової партії;
  • Сходи, закріплені на кронштейнах, для зручного доступу на дах.

Вибираючи обладнання для зберігання зерна, замовляйте бункери, а також транспортне та інше обладнання від української компанії НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД». Щоб купити бункер для зерна, залиште заявку на нашому сайті або дзвоніть за номером телефону +3 8(050) 645 19 04.

Часто задавані питання

01. Які доступні варіанти завантаження?

До завантажувальної горловини розміром 200х200 мм можна під'єднати норії, конвеєр або пневматичне обладнання.

02. Як здійснюється доставка бункерів для зерна?

У межах України – будь-яка транспортна компанія. Міжнародні поставки можливі будь-яким видом транспорту: автомобільним, залізничним, морським та авіацією.

03. Чи є гарантія на обладнання для зберігання зерна, борошна, круп та кормів?

Так, на все обладнання від АГРО-СІМО-МАШБУД діє гарантія 15 місяців. Ми здійснюємо шеф-монтаж та налагодження, гарантійне та післягарантійне обслуговування своєї продукції.

04. Як надійно встановити вертикальне сховище?

У більшості випадків достатньо установки на рівну і міцну бетонну основу. Для підвищення стійкості високих, 4 – 5 секційних конструкцій, рекомендується закріпити їх стійки в армуючу решітку стяжки за допомогою зварювання, і лише після цього заливати бетон.

Догори