+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Сепаратор зерноочисний БСХ-3-01

Сепаратор призначений для використання в якості зерноочисної машини на підприємствах агропромислового комплексу, у тому числі на вибухонебезпечних виробничих об'єктах.

Призначення:

Сепаратор зерноочисний БСХ-3-01 призначений для очищення зерна (пшениці, жита, вівса та ін.) від домішок, що відрізняються від нього геометричними розмірами та аеродинамічними властивостями. Сепаратор призначений для використання в якості зерноочисних машин на підприємствах агропромислового комплексу, у тому числі на вибухонебезпечних виробничих об'єктах.

Сепаратори виготовляються за 3-ю категорією ГОСТ 15150 у кліматичному виконанні «У» для внутрішнього ринку та експорту до країн з помірним кліматом. При цьому сепаратори повинні надійно працювати в робочих режимах за температури від мінус 10 до плюс 40 °С, відносної вологості 80% при середньорічній температурі плюс 15 °С, атмосферному тиску від 650 до 800 мм.рт.ст. (86,6 ÷ 106,7 кПа). При застосуванні спеціальних консистентних мастил сепаратор запускається та надійно працює при температурі від мінус 30 °С.

Технічні характеристики:

Найменування параметрів БСХ-3-01
1.* Продуктивність технічна, т/год:
     - попереднє очищення (елеваторний режим) 12
     - остаточне очищення (млиновий режим) для пшениці вологістю до 15% та вмістом сміттєвих домішок до 3% 3
2. Ефективність очищення від сміттєвих домішок, %, щонайменше:
     - попереднє очищення 20
     - остаточне очищення для пшениці вологістю до 15% та вмістом сміттєвих домішок до 3% 80
3. Встановлена потужність кВт, не більше 2,95
4. Витрати повітря, м3/год, не більше: 2 600
5. Частота кругових коливань решітного кузова, (кол/хв) 325
6. Радіус кругових коливань кузова, мм, не більше 9 ± 2
7. Габаритні розміри мм, не більше, сепаратора (без циклону):
     - довжина 1 839
     - ширина 1 284
     - висота 1 898
8. Маса кг, не більше 810
9. Термін служби, років 8

Примітка.* Продуктивність технічна, зазначена в рядку 1, відноситься до очищення вихідної сировини – пшениці з об'ємною масою 760 кг/м3 та вмістом домішок (насіння бур'янів та культурних рослин):

  • для попереднього очищення до 15% при вологості до 20%;
  • для остаточного очищення з вмістом бур'яну домішку до 3% при вологості до 15%.

При збільшенні вищевказаних норм засміченості та вологості вихідного матеріалу технічна продуктивність сепараторів зменшується на 2% на кожний відсоток збільшення засміченості та на 5% на кожний відсоток збільшення вологості.

Для очищення інших культур, відмінних від пшениці, продуктивність зменшується наступним чином:

  • для жита та кукурудзи - до 90%;
  • для проса та ячменю - до 80%;
  • для гречки та вівса – до 70%;
  • для соняшнику - до 50% від номінальної

Конструкція та робота:

Сепаратори зерноочисні складаються з наступних вузлів: станини, кузова з рамками сит, траверси з балансирним механізмом, осадової камери, вентилятора, приводу вентилятора, пневмоканалу, шнеків, живильника, випускних лотків та огорожі. Кузов підвішується до станини на гнучких підвісках.

Решетні рамки з ситами вставляються в кузов по напрямних, закріплених на боковинах кузова, і фіксуються нерухомо за допомогою притисків. Решетні рамки розділені поздовжніми і поперечними перегородками на комірки, в яких розміщуються гумові кульки, призначені для очищення решіт від частинок, що застрягли. На передній стінці решітного кузова встановлений електродвигун із приводним шківом, який через клинопасову передачу приводить у обертання шків траверси із закріпленим на ньому дисбалансним вантажем. Зверху на станині встановлена осадова камера із вбудованими вентилятором та двома шнеками. Камера має два канали: 1-й канал-первинного продування і 2-й канал - вторинного продування.

До передньої стінки осадової камери кріпиться живильник з клапаном, що підтримує постійний рівень зерна, що надходить у сепаратор, і вмонтований магнітний блок для уловлювання металевих домішок з продукту. Пневмосепаруючий канал кріпиться до станини та осадової камери і служить для виділення із зерна легких домішок, що відрізняються аеродинамічними властивостями. Регулювання витрати повітря здійснюється верхнім клапаном за допомогою ручки. Для рівномірної подачі продукту пневмоканал передбачений нижній клапан.

Принцип роботи сепаратора полягає в наступному. Очищуваний продукт через живильник надходить у перший канал осадової камери (первинне продування). Завдяки постійному підпору зерна у живильнику виключається попадання повітря мимо першого каналу, що збільшує ефективність очищення зерна від легких домішок. Легкі домішки, що осіли в осадовій камері первинного продування, шнеком виводяться з машини. З каналу первинного продування зерно направляється в секцію кузова. Кузов сепаратора здійснює кругові рухи, під впливом яких продукт переміщається по решету і сортується. Великі домішки виводяться з сепаратора через лоток, а суміш зерна з дрібними домішками після проходу через сортувальне решето надходить на нижню рамку сит. Дрібні домішки, прокидаючись через підсівне решето, потрапляють на днище сепаратора, а потім через лоток виводяться з машини.

Очищене на решетах від великих та дрібних домішок зерно надходить у пневмосепаруючий канал. Легкі домішки виділяються із зерна інтенсивним повітряним потоком - вторинне продування, і осідають у другому каналі осадової камери, після чого другим шнеком транспортуються із сепаратора. Повністю очищене зерно через нижній збірник виводиться з машини. Повітряні режими у першому та другому каналах регулюються клапанами, встановленими в осадовій камері.

Сепаратор може працювати у двох режимах: елеваторному (попереднє очищення продукту) та млиновому (остаточне очищення) залежно від застосовуваних типів решіт. Для очищення зерна в сепараторі можуть використовуватися грати з круглими, довгастими або трикутними отворами, що відповідають формі та розмірам зерна основної культури та домішок, що засмічують його.

Увага! Підбір решіт, з метою отримання необхідного ступеня очищення, проводиться споживачем за місцем експлуатації сепаратора в залежності від вихідного продукту та його властивостей (вологість, засміченість, фракційний склад тощо).

Рекомендуємо також:

Сепаратор зерноочищувальний БСХ-3

Призначений для очищення зерна (пшениці, жита, вівса та ін.) від домішок, що відрізняються від нього геометричними розмірами і аеродинамічними властивостями. Сепаратори встановлюються в складі технологічних схем на млинах, елеваторах і крупозаводах. Перейти

Сепаратор зерноочисний БСХ-12

Призначений для очищення зерна (пшениці, жита, вівса та ін.) від домішок, що відрізняються від нього геометричними розмірами та аеродинамічними властивостями. Сепаратор встановлюється в складі технологічних схем на млинах, елеваторах і крупозаводах. Перейти

Сепаратор зерноочищувальний БСХ-100

Призначений як для первинного, так і для остаточного очищення зернового оберемку колосових (пшениці, жита, вівса та ін.), круп'яних і зернобобових культур, технічних і олійних культур, насіння трав від легких, великих і дрібних, сміних і зернових домішок. Перейти

Сепаратор А1-БМС-6

Призначений для очищення зерна (пшениці, жита, вівса та ін.) від домішок, що відрізняються від нього геометричними розмірами і аеродинамічними властивостями. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори