+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Найбільша поставка обладнання компанією «Агро-Сімо-Машбуд»

З початку 2016 року з кожним наступним місяцем НВО «Агро-Сімо-Машбуд» збільшує експортні поставки технологічних комплексів по переробці зерна і окремого обладнання. Зараз компанія готує до відправки комплект технологічного обладнання (понад 30 одиниць) для «Центральної круп'яної компанії», яка входить в найбільший російський агропромисловий холдинг «Агро-Альянс».

23.03.2016

З початку 2016 року з кожним наступним місяцем НВО «Агро-Сімо-Машбуд» збільшує експортні поставки технологічних комплексів по переробці зерна і окремого обладнання. У порівнянні з минулими роками (2012 ÷ 2015) старт сезонної закупівлі обладнання в цьому році почався набагато раніше, починаючи з 20-х чисел січня (зазвичай це був початок квітня). Зараз компанія готує до відправки комплект технологічного обладнання (понад 30 одиниць) для «Центральної круп'яної компанії», яка входить в найбільший російський агропромисловий холдинг «Агро-Альянс». Варто зауважити, що це одна з найбільших поставок обладнання за весь період нашої плідної співпраці з даною компанією (поставлено обладнання на гречезавод продуктивністю 120 т/добу зерна в 2013 році).

Зараз на наших виробничо-експериментальних базах виробляються фінальні збірні і налагоджувальні роботи машин перед їх відправкою. У комплект поставки входять: плющильні верстати ПС-600, пропарювачі ПЗ-3, сушарки аеровібраційні УСХ, повітряні сепаратори АСХ, зерноочисні сепаратори (А1-БМС-6, БМС-3-01), вальцьові верстати ВМ-2П, відцентрові лущильники СІМО ЦШС-3 (вик. 02 та 01) для вівса і гороху, відцентрові просіювачі ЦС-1 та інше обладнання.

На даному етапі «Центральна круп'яна компанія» виробляє гречану крупу, зернові та бобові пластівці, а по завершенню поставки та монтажу обладнання компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» фірма почне випускати всі види зернових пластівців в обсязі 75-80 т/добу.

Окремо варто відзначити верстат ПС-600 для плющення крупи та лущеного зерна (ядра), завдяки якому і можна буде виробляти пластівці абсолютно з усіх видів зернових культур. До головних переваг плющильного верстату можна віднести: гідравлічну систему установки робочого зазору, механізм настройки паралельності вальців і охолоджувальні вальці. Автоматичний живильник в сукупності з основним приводом і гідравлічної станцією утворює єдину систему, керовану контролером, що дозволяє використовувати плющильні верстати ПС-600 в складі і автоматичних ліній виробництва пластівців. Також в комплектацію верстата входить плющильно пристрій, індивідуальні приводи вальців, олійна станція і пульт автоматичного управління.

Окремо хочемо відзначити, що «Центральна круп'яна компанія» успішно пройшла сертифікацію за системою FSSC 22000 (Food Safety System Certification), яка визнана Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI) і Європейським співробітництвом з акредитації (EA). Найближчим часом компанія планує розвивати бізнес не тільки на території Митного союзу, але і вести співпрацю з найбільшими світовими ритейлерами за його межами.

Представляємо Вам фотозвіт обладнання перед відправкою замовнику.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори