+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Найбільша поставка обладнання компанією «Агро-Сімо-Машбуд»

З початку 2016 року з кожним наступним місяцем НВО «Агро-Сімо-Машбуд» збільшує експортні поставки технологічних комплексів по переробці зерна і окремого обладнання. Зараз компанія готує до відправки комплект технологічного обладнання (понад 30 одиниць) для «Центральної круп'яної компанії», яка входить в найбільший російський агропромисловий холдинг «Агро-Альянс».

23.03.2016

З початку 2016 року з кожним наступним місяцем НВО «Агро-Сімо-Машбуд» збільшує експортні поставки технологічних комплексів по переробці зерна і окремого обладнання. У порівнянні з минулими роками (2012 ÷ 2015) старт сезонної закупівлі обладнання в цьому році почався набагато раніше, починаючи з 20-х чисел січня (зазвичай це був початок квітня). Зараз компанія готує до відправки комплект технологічного обладнання (понад 30 одиниць) для «Центральної круп'яної компанії», яка входить в найбільший російський агропромисловий холдинг «Агро-Альянс». Варто зауважити, що це одна з найбільших поставок обладнання за весь період нашої плідної співпраці з даною компанією (поставлено обладнання на гречезавод продуктивністю 120 т/добу зерна в 2013 році).

Зараз на наших виробничо-експериментальних базах виробляються фінальні збірні і налагоджувальні роботи машин перед їх відправкою. У комплект поставки входять: плющильні верстати ПС-600, пропарювачі ПЗ-3, сушарки аеровібраційні УСХ, повітряні сепаратори АСХ, зерноочисні сепаратори (А1-БМС-6, БМС-3-01), вальцьові верстати ВМ-2П, відцентрові лущильники СІМО ЦШС-3 (вик. 02 та 01) для вівса і гороху, відцентрові просіювачі ЦС-1 та інше обладнання.

На даному етапі «Центральна круп'яна компанія» виробляє гречану крупу, зернові та бобові пластівці, а по завершенню поставки та монтажу обладнання компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» фірма почне випускати всі види зернових пластівців в обсязі 75-80 т/добу.

Окремо варто відзначити верстат ПС-600 для плющення крупи та лущеного зерна (ядра), завдяки якому і можна буде виробляти пластівці абсолютно з усіх видів зернових культур. До головних переваг плющильного верстату можна віднести: гідравлічну систему установки робочого зазору, механізм настройки паралельності вальців і охолоджувальні вальці. Автоматичний живильник в сукупності з основним приводом і гідравлічної станцією утворює єдину систему, керовану контролером, що дозволяє використовувати плющильні верстати ПС-600 в складі і автоматичних ліній виробництва пластівців. Також в комплектацію верстата входить плющильно пристрій, індивідуальні приводи вальців, олійна станція і пульт автоматичного управління.

Окремо хочемо відзначити, що «Центральна круп'яна компанія» успішно пройшла сертифікацію за системою FSSC 22000 (Food Safety System Certification), яка визнана Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI) і Європейським співробітництвом з акредитації (EA). Найближчим часом компанія планує розвивати бізнес не тільки на території Митного союзу, але і вести співпрацю з найбільшими світовими ритейлерами за його межами.

Представляємо Вам фотозвіт обладнання перед відправкою замовнику.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори