+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Лідерство на ринку всього за 4 роки!

У селищі Черемисиново під Курськом був введений в експлуатацію крупозавод з виробництва гречаної крупи потужністю 12 000 тонн на рік.

27.06.2017

Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, невеликим підприємствам вкрай складно відвоювати і утримати свою частку ринку у великих агрохолдингів. Однак, клієнт НВО «Агро-Сімо-Машбуд», невелике підприємство по виробництву гречаної крупи ТОВ «Курскзернопром», зробив прорив за 4 роки!

Конкурс «Лідер малого та середнього бізнесу», що проводиться обласним комітетом споживчого ринку, розвитку малого підприємництва та ліцензування Російської Федерації, щорічно визначає кращих у своїй справі. З 2016 року в номінації «Виробництво продуктів харчування» переможцем стало підприємство ТОВ «Курскзернопром» (під управлінням ТОВ «Паритет Інвест»).

Свої лідерські позиції на ринку підприємство завоювало всього лише за 4 роки! У серпні 2012 року компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» (Україна, м,. Одеса) в селищі Черемисиново під Курськом був введений в експлуатацію крупозавод з виробництва гречаної крупи потужністю 12 000 тонн на рік. Побудований комплекс складався з сучасного елеватора на 40 000 тонн, гречезавода продуктивністю 50 т/добу зерна і парової котельні, яку вбудували в схему безвідходного виробництва (як паливо використовується продукти відходів переробки).

Після оголошення підсумків конкурсу «Лідер малого та середнього бізнесу», репортер ДТРК "Вести-Курск", Олексій Строєв, відправився за секретом успіху на підприємство ТОВ «Курскзернопром». За словами фахівців заводу, їх високі стандарти якості забезпечують ТОВ «Курскзернопрому» щорічно розширювати географію поставок своєї продукції.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори