Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
У серпні цього року компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» (Україна, м. Одеса) в селищі Черемисиново під Курськом був введений в експлуатацію крупозавод з виробництва гречаної крупи потужністю 12 000 тонн на рік. Сучасні лінії по виробництву круп в наш час стають все більш затребуваними.
11.11.2014
У серпні цього року компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» (Україна, м. Одеса) в селищі Черемисиново під Курськом був введений в експлуатацію крупозавод з виробництва гречаної крупи потужністю 12 000 тонн в рік.
Крупозавод був запущений у виробництво підприємством ТОВ «Курскзернопром» (під управлінням ТОВ «Паритет Інвест»).
Побудований новий комплекс включає в себе:
Сучасні лінії з виробництва круп в наш час стають все більш затребуваними. Їх купують агрохолдинги і крупні сільгоспвиробники для установки на підприємствах, які спеціалізуються на переробці с/г продукції. Внесок в розвиток промисловості по обробці зерна в сільськогосподарських районах дозволяє збільшити ефективність і продуктивність аграрної продукції на виході. Як повідомляє генеральний директор ТОВ «Паритет Інвест» Геннадій Петрищев газеті «Труд-чорнозем», після запуску крупозавода на прилавках місцевих магазинів з'явилася "своя" гречка, а також створено понад сотню додаткових робочих місць
Нова партія валків для лінії плющення пластівців та м'ятки
ПодробнееАГРО-СІМО-МАШБУД на зернових форумах: пост-реліз.
Запрошуємо відвідати наш стенд на наступній виставці у Києві!
Оснащення зерноочисного комплексу обладнанням від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД»
ПодробнееЩиро вітаємо Вас із Різдвом і Новим роком!
Подробнее