+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Новий гречезавод в роботі! Схвальний відгук власника

Запуск гречезаводу здійснився в найкоротші терміни - 6 місяців з урахуванням виробництва обладнання. Пусконалагоджувальні роботи тривали всього 2 дні, всі налаштування були коректні з першого разу. Така швидкість і якість роботи є головною перевагою шеф-монтажу.

06.05.2016

15 квітня 2016 року в м. Абдуліно Оренбурзької області після реконструкції запустився гречезавод компанії ТОВ «Спектр». До реконструкції завод 15 років працював з продуктивністю 15 тонн на добу по вхідній сировині. З 2014 року на прохання клієнтів власник, Сергій Миколайович Столяров, почав замислюватися про збільшення продуктивності свого заводу. Більше року він ретельно моніторив ринок виробників зернопереробних підприємств і зробив єдиний правильний вибір - звернувся до компанії "Агро-Сімо-Машбуд".

І не прогадав, компанією-виробником було здійснено повний цикл реконструкції заводу: аудит, проектування, виготовлення технологічного зернопереробного обладнання, поставка, монтаж , шеф-монтаж, пуско-наладка та навчання персоналу. Завдяки комплексній і злагодженій роботі команди професіоналів НВО «Агро-Сімо-Машбуд», запуск заводу здійснився в найкоротші терміни - 6 місяців з урахуванням виробництва обладнання.

Приємне здивування Сергія Миколайовича викликала злагоджена і продуктивна робота монтажної бригади з 6 чоловік, яка здійснила монтаж і налагодження за 6 місяців. Пусконалагоджувальні роботи тривали всього 2 дні, всі налаштування були коректні з першого разу. Така швидкість і якість роботи є головною перевагою шеф-монтажу. За спостереженням фахівців «Агро-Сімо-Машбуд» монтаж і пуско-наладка обладнання своїми силами замовника займає мінімум рік.

Давайте послухаємо відгук власника компанії ТОВ «Спектр», Сергія Миколайовича.

Після реконструкції завод включає в себе:

Нове зернопереробне обладнання дозволило підвищити продуктивність гречезаводу до 50 тонн на добу, збільшити вихід готової продукції до 72% і поліпшити якість гречаної крупи. Уже при першому тестовий запуск була отримана гречана крупа вищого сорту.

Приємним бонусом від реконструкції заводу стало саме тимчасове призупинення роботи і скупчення величезної кількості гречки на складі. Зараз, коли всі конкуренти вже її переробили і продали, на ринку виник невеликий дефіцит гречаної крупи, завдяки чому ТОВ «Спектр» окупить вкладені в обладнання кошти в найближчому майбутньому.

Надаємо вашій увазі фото-звіт працюючого гречезаводу.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори