+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

НВО АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Чергове свідчення надійності компанії, як постачальника!

На цей раз наш постійний замовник з Нижегородської області виробляє модернізацію виробництва з розширенням асортименту продукції та збільшенням продуктивності.

21.06.2016

Лідером зі споживання обладнання компанії НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» у 2016 році залишається Росія. Цього разу наш постійний замовник із Нижегородської області здійснює модернізацію виробництва з розширенням асортименту продукції та збільшенням продуктивності. Підприємство випускає вівсяну крупу і вівсяні пластівці. Після модернізації продуктивність по вівсу збільшиться вдвічі. Дооснащення виробництва додатковим технологічним обладнанням НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» дозволить Замовнику виробляти і крупу горох колотий вищої якості.

Комплект поставки обладнання для лущення зерна складається з наступних машин: сепаратори повітряні (АСХ-2,5 та АСХ-5), машина лущильно-шліфувальна Р6-МШ, відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3, відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина), відцентрові лущильники ШО-3Х, просіювач відцентровий ЦС-1, машини сортувальні МСХ та різні норії (всього 20 одиниць обладнання).

Варто зазначити, що постачання обладнання компанією-виробником здійснилося в рекордно короткі терміни - всього 69 календарних днів після підписання контракту, зазвичай на таке потужне постачання закладається близько 100 календарних днів. Грамотне постачання високотехнологічного зернопереробного обладнання НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» з дотриманням заявлених термінів якнайкраще свідчить про надійність компанії-постачальника та про відсутність будь-яких бюрократичних бар'єрів при митному очищенні вантажів у РФ.

Представляємо вам фотозвіт обладнання перед відправкою замовнику.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Постачання українського млинового комплексу до Латвії
14.08.2026

Постачання українського млинового комплексу до Латвії

Подробнее
Ключові події у сфері АПК
23.07.2026

Ключові події у сфері АПК

Подробнее
IDMA Istanbul 2026 – найбільший аграрний захід з акцентом на майбутнє зернопереробки
08.07.2026

IDMA Istanbul 2026 – найбільший аграрний захід з акцентом на майбутнє зернопереробки

Подробнее
Розвиток агробізнесу в Україні: агроподія Agro Ukraine Week
23.06.2026

Розвиток агробізнесу в Україні: агроподія Agro Ukraine Week

Подробнее
Догори
157