+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Чергове свідчення надійності компанії, як постачальника!

На цей раз наш постійний замовник з Нижегородської області виробляє модернізацію виробництва з розширенням асортименту продукції та збільшенням продуктивності.

21.06.2016

Лідером зі споживання обладнання компанії НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» у 2016 році залишається Росія. Цього разу наш постійний замовник із Нижегородської області здійснює модернізацію виробництва з розширенням асортименту продукції та збільшенням продуктивності. Підприємство випускає вівсяну крупу і вівсяні пластівці. Після модернізації продуктивність по вівсу збільшиться вдвічі. Дооснащення виробництва додатковим технологічним обладнанням НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» дозволить Замовнику виробляти і крупу горох колотий вищої якості.

Комплект поставки обладнання для лущення зерна складається з наступних машин: сепаратори повітряні (АСХ-2,5 та АСХ-5), машина лущильно-шліфувальна Р6-МШ, відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3, відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина), відцентрові лущильники ШО-3Х, просіювач відцентровий ЦС-1, машини сортувальні МСХ та різні норії (всього 20 одиниць обладнання).

Варто зазначити, що постачання обладнання компанією-виробником здійснилося в рекордно короткі терміни - всього 69 календарних днів після підписання контракту, зазвичай на таке потужне постачання закладається близько 100 календарних днів. Грамотне постачання високотехнологічного зернопереробного обладнання НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» з дотриманням заявлених термінів якнайкраще свідчить про надійність компанії-постачальника та про відсутність будь-яких бюрократичних бар'єрів при митному очищенні вантажів у РФ.

Представляємо вам фотозвіт обладнання перед відправкою замовнику.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори