+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Черговий запуск нового крупозаводу з переробки проса

Продуктивність крупозаводу 30 тонн/добу за вихідним зерном. Лінія складається з відділення приймання зерна з його попереднім очищенням, а також відділень для остаточного глибокого очищення зерна, фракціонування, лущення, шліфування, контролю готової продукції та упаковки в мішки.

10.12.2015

У 2015 році вже стало доброю традицією введення в експлуатацію нових зернопереробних підприємств на основі технологій і обладнання НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД».

Так в Хмельницькій області введено в експлуатацію крупозавод по переробці проса. Розробку проекту виготовлення і поставку всього (100%) комплекту обладнання здійснила НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД». Продуктивність крупозаводу 30 тонн/добу за вихідним зерном. Лінія складається з відділення приймання зерна з його попереднім очищенням, а також відділень для остаточного глибокого очищення зерна, фракціонування, лущення, шліфування, контролю готової продукції та упаковки в мішки.

Використання сучасної технології і високотехнологічного обладнання: вальцедекових верстатів СГР-600 із спеціальними деками; сепараторів А1-БМС з функцією фракціонування; сепараторів БСХМ-16; пневмосортувальних столів ПСС; дежермінаторів ДС-2 та іншого обладнання дозволяє отримати пшоно, що відповідає вищим європейським стандартам якості з виходом готової продукції 66 - 68 %. Виробнича програма роботи просозаводу запланована на рік вперед, так як вже сьогодні міжнародні торговельні компанії підписали контракти на викуп всього обсягу готової продукції на 2016 рік.

Зараз складно уявити, що менше року тому власна переробка проса для компанії була тільки планами на майбутнє. Познайомившись з сучасними технологіями переробки проса і поспілкувавшись з фахівцями НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД», у керівника заводу не залишилося жодних сумнівів у виборі постачальника. Високий рівень професіоналізму, якісне обладнання, широкий спектр супутніх послуг стали вирішальними факторами у виборі постачальника технології переробки і устаткування для будівництва просозаводу.

Найближчим часом планується дооснащення наявного комплекту обладнання просозаводу додатковим комплектом машин, що дозволить по універсальній взаємозамінній технології переробляти на даному крупозаводі і зерно гречки, додатково випускаючи крупу гречану непропарену.

Представляємо Вам експрес-фото та відео-обзор працюючого заводу.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори