+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Основне технологічне та аспіраційне обладнання на експорт

Наприкінці серпня компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» здійснила постачання чергової партії обладнання до європейських країн – Польщі та Латвії. Серед різноманітного технологічного обладнання замовникам попрямували Сепаратори повітряні марки АСХ, переваги та надійність яких вже не раз згадувалися.

14.09.2023

аспіраційне обладнання

Наприкінці серпня компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» здійснила постачання чергової партії обладнання до європейських країн – Польщі та Латвії. Серед різноманітного технологічного обладнання замовникам попрямували Сепаратори повітряні марки АСХ, переваги та надійність яких вже не раз згадувалися. Тим самим функціональні якості цієї машини визначили попит і вивели повітряні Сепаратори в лінійку найбільш популярних машин.

Також у партії відвантаженого обладнання - Установки циклонів батарейні ББЦп. Такі установки належать до аспіраційного обладнання зернопереробки. Часто підприємці-початківці не приділяють належної уваги аспірації. Такі замовники та майбутні бізнесмени трапляються на «гачок» недобросовісних постачальників, які пропонують у комплекті «під ключ» лише базове технологічне обладнання, але не згадують про виключно важливе додаткове обладнання, а саме: аспіраційне, транспортне, вагове та ваговибійне. А даремно. Наприклад, відсутність аспірації може призвести до вибуху пилу за наявності іскри та до швидшого зносу обладнання. Не кажучи вже про те, що пил, що виділяється при виробництві, негативно впливає на персонал, що обслуговується, забруднює атмосферу і погіршує якість готової продукції.

Аспіраційна установка призначена для видалення забрудненого повітря з робочого приміщення, очищення зерна від пилу, грибка, плісняви, поліпшення властивостей кінцевої продукції, зниження можливості виникнення пожежі та вибуху на виробничих ділянках та зменшення концентрації викидів в атмосферу. Таке обладнання використовується в аспіраційних мережах елеваторів, борошномельних підприємств, круп'яних та комбікормових заводів.

Отже, досвідчені підприємці знають, що при замовленні технологічної лінії переробки зерна потрібно врахувати всі етапи виробництва. Звернутися за консультаціями з технологічного обладнання завжди можна до наших професійних проектувальників та технологів.

Зв'язатися з нами можна тут.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори