+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Запуск лінії з виробництва гороху ТОВ «Лад»

За три дні до Нового року НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» відвантажило комплект обладнання лінії виробництва гороху своєму постійному замовнику ТОВ «Лад» (Одеська обл., Україна). Наприкінці січня завершено шеф-монтаж та здійснено запуск лінії з виробництва гороху, зараз замовник щодня виробляє до 40 т крупи горох колотий найвищої якості.

01.03.2018

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» відвантажило комплект обладнання лінії з виробництва гороху своєму постійному замовнику ТОВ «Лад» (Одеська обл., Україна). Основною спеціалізацією підприємства є виробництво крупи, борошна та висівок; оптова торгівля зерном та кормами для тварин. Елеваторні потужності ТОВ «Лад» становлять 35 000 т, завантаження: 2 000 т/добу, розвантаження: 1 500 т/добу. Наприкінці січня завершено шеф-монтаж та здійснено запуск лінії з виробництва гороху, зараз замовник щодня виробляє до 40 т крупи горох колотий найвищої якості.

Розроблений фахівцями НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» технологічний процес виробництва гороху складається з наступних операцій:

Використання відцентрового лущильника СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольної машини) в авторській технологічній схемі з виробництва гороху від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» дозволяє значно скоротити загальну технологічну схему та питомі енерговитрати. Горохоколка забезпечує 100% лущення та розколювання очищеного гороху, горох має відмінний товарний вигляд полірованого гороху без задирок, білих плям, не вимагає додаткового шліфування та полірування. В результаті кожна половинка гороху має рівні, не вищерблені краї сім'ядолів, а напівсферична поверхня кожної половинки не має жодних подряпин, а зберігає яскравий природний колір, притаманний тому сорту гороху, який надходить на переробку.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори