+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Виробництво гречки високої якості - крупинка до крупинки!

Крупа торгової марки «Мінусинський дар» добре відома споживачеві в Красноярському краї, Хакасії і Туве. Варто відзначити не тільки відмінну якість виробленої гречаної крупи підприємством, але і динамічний розвиток самої компанії.

17.03.2015

Минулого року група компаній «Мінусинський дар» була відзначена, як виробник гречки високої якості: крупинка до крупинки, без лушпиння і домішок. Гречану крупу «Мінусинський дар» виробляє ТОВ «Мельник» на гречезаводі, що був спроєктований і запущений у виробництво НВО «Агро-Сімо-Машбуд» ще в 2010 році в Красноярському краї (с. Городок, Мінусинський район). Сьогодні тут працює млиновий комплекс і гречезавод. Продуктивність - 20 тонн гречки, і ще фасування 50 тонн круп. Крупа торгової марки «Мінусинський дар» добре відома споживачеві в Красноярському краї, Хакасії і Туве. Варто відзначити не тільки відмінну якість виробленої гречаної крупи підприємством, але і динамічний розвиток самої компанії. У підприємства ТОВ «Мельник» далекосяжні плани, і скоро намічений вихід з продуктом і в інші регіони.

З метою розширення ринку збуту і розширення лінійки продукції, що випускається на підприємстві повним ходом йде будівництво нового заводу, який вироблятиме інші крупи. З запуском нового заводу та модернізацією виробництва планується збільшення обсягу і розширення асортименту до 10 найменувань. Адже, як відомо, виробництво круп є одним з найважливіших напрямків в сільгосппереробної галузі.

НВО «Агро-Сімо-Машбуд» зі свого боку зазначає досконалу роботу комплектного обладнання для виробництва гречаної крупи. Ми також дуже раді спостерігати за досягненнями і успіхами наших партнерів. Бажаємо здійснення намічених планів в найближчому майбутньому, і щосили будемо сприяти досягненню намічених цілей в бізнесі. Зі свого боку ми гарантуємо бездоганну якість та надійність нашого обладнання!

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори