+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Виробництво гречки високої якості - крупинка до крупинки!

Крупа торгової марки «Мінусинський дар» добре відома споживачеві в Красноярському краї, Хакасії і Туве. Варто відзначити не тільки відмінну якість виробленої гречаної крупи підприємством, але і динамічний розвиток самої компанії.

17.03.2015

Минулого року група компаній «Мінусинський дар» була відзначена, як виробник гречки високої якості: крупинка до крупинки, без лушпиння і домішок. Гречану крупу «Мінусинський дар» виробляє ТОВ «Мельник» на гречезаводі, що був спроєктований і запущений у виробництво НВО «Агро-Сімо-Машбуд» ще в 2010 році в Красноярському краї (с. Городок, Мінусинський район). Сьогодні тут працює млиновий комплекс і гречезавод. Продуктивність - 20 тонн гречки, і ще фасування 50 тонн круп. Крупа торгової марки «Мінусинський дар» добре відома споживачеві в Красноярському краї, Хакасії і Туве. Варто відзначити не тільки відмінну якість виробленої гречаної крупи підприємством, але і динамічний розвиток самої компанії. У підприємства ТОВ «Мельник» далекосяжні плани, і скоро намічений вихід з продуктом і в інші регіони.

З метою розширення ринку збуту і розширення лінійки продукції, що випускається на підприємстві повним ходом йде будівництво нового заводу, який вироблятиме інші крупи. З запуском нового заводу та модернізацією виробництва планується збільшення обсягу і розширення асортименту до 10 найменувань. Адже, як відомо, виробництво круп є одним з найважливіших напрямків в сільгосппереробної галузі.

НВО «Агро-Сімо-Машбуд» зі свого боку зазначає досконалу роботу комплектного обладнання для виробництва гречаної крупи. Ми також дуже раді спостерігати за досягненнями і успіхами наших партнерів. Бажаємо здійснення намічених планів в найближчому майбутньому, і щосили будемо сприяти досягненню намічених цілей в бізнесі. Зі свого боку ми гарантуємо бездоганну якість та надійність нашого обладнання!

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори