+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Високоякісні вальці у виробах і під замовлення!

Вальці НВО "Агро-Сімо-Машбуд" спеціально розроблені для плющення круп у виробництві пластівців з абсолютно всіх видів круп'яних культур. Також наші вальці можуть використовуватися для подрібнення зерна на млинах, комбікормових заводах і в інших галузях де необхідно подрібнення сировини.

01.08.2017

НВО "Агро-Сімо-Машбуд" не просто йде в ногу з передовими розробками, а створює та впроваджує інноваційні технології. Сьогодні ми зупинимося на найважливішій ключовій деталі в плющенні - вальцях. Вальці НВО "Агро-Сімо-Машбуд" спеціально розроблені для плющення круп у виробництві пластівців з абсолютно всіх видів круп'яних культур. Також наші вальці можуть використовуватися для подрібнення зерна на млинах, комбікормових заводах і в інших галузях, де необхідне подрібнення сировини.

Компанії, які виробляють вальці такої якості можна перерахувати по пальцях, серед них Bühler (Швейцарія). Тільки кілька компаній в світі можуть виготовити плющильні вальці відповідної якості.

НВО "Агро-Сімо-Машбуд" виробляє вальці з діаметрами від 160 до 600 мм всіх видів і розмірів з різними нарізками.

За призначенням їх можна умовно розділити наступним чином:

  • вальці діаметром 160 - 180 мм різної довжини для круп'яного і борошномельного виробництва;
  • вальці діаметром 250 - 300 мм с довжиною 600, 800, 1000, 1250 мм для млинів та круп'яного виробництва. Дані борошномельні вальці призначені для укомплектування борошномельних вальцьових верстатів, які можна використовувати також для розмелювання сипучих продуктів і в інших галузях, в тому числі і для спиртових заводів замість класичних дробарок.
  • вальці діаметром 400 - 600 мм абсолютно всіх довжин і нарізок. Їх можна використовувати при виробництві пластівців, комбікормів і крупи. Також вони підходять для маслоекстракційної промисловості при підготовці мятки для збільшення виходу олії.

Вальці діаметром 600 мм є авторською розробкою фахівців науково-виробничого об'єднання. У порівнянні з борошномельними вальцями, вони більш жорсткі, довше перебувають в експлуатації (до 15 років включаючи сервісне обслуговування), та дозволяють отримувати продукцію найвищої якості.

Дані результати досягнуті шляхом внесення наступних змін:

  • змінена внутрішня структура в конструкції вальця, що надає йому велику жорсткість;
  • опорні підшипники розташовані ближче до центру;
  • поліпшена система охолодження, в результаті чого вальці охолоджуються рівномірно;
  • вальці виконані в два шари. Верхній шар виконаний з легованого чавуну з високою зносостійкістю. Внутрішній шар - з міцного сірого чавуну, який піддається нарізанню і обробці;
  • виконані спеціальні очисні механізми, які відстежують робочу поверхню вальців.

Зі збільшенням діаметра вальця до 600 мм, збільшився і час перебування продукту в робочій зоні вдвічі, завдяки цьому краї пластівців виходять рівні, а мінімальна товщина складає 0,2 мм (по правилам від 0,4 мм).

Високоякісні підшипники і ряд конструкторських заходів дозволили отримати робочу зону плющильного верстату з мінімальним радіальним биттям вальців. Всі вальці проходять обов'язкове динамічне балансування на спеціальному верстаті.

На сьогодні НВО "Агро-Сімо-Машбуд" виготовляє для своїх виробів (плющильний верстат ПС-400, ПС-600) та під замовлення різні вальці діаметром від 160 до 600 мм. З огляду на співвідношення ціна/якість, наші вальці користуються популярністю - тільки в 2017 г. відвантажено кілька сотень різних вальців. Серед останніх відвантажень: Україна, Білорусь, Узбекистан, Литва, Чорногорія, Росія, Казахстан і т.д.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори