+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Надійні партнери - запорука процвітаючого бізнесу!

Група Компаній «РУСАГРО» - це найбільший вертикальний агрохолдинг Росії. Земельний банк Групи - понад 600 тис. га. У 2015 р версії ряду інвестиційних банків «РосАгро» була визнана однією з найприбутковіших і швидкозростаючих компаній світу в споживчому сегменті СНД.

26.04.2017

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» інформує про чергове відвантаження обладнання постійному клієнтові. На цей раз мова йде ВАТ «Геркулес», що в 2016 р. придбало Групу компаній «РУСАГРО» за 347,56 млн. рублів у групи «Разгуляй».

Група Компаній «РУСАГРО» - це найбільший вертикальний агрохолдинг Росії. Земельний банк Групи - понад 600 тис. га. У 2015 р версії ряду інвестиційних банків «РосАгро» була визнана однією з найприбутковіших і швидкозростаючих компаній світу в споживчому сегменті СНД. У всіх бізнес-напрямках Група активно впроваджує сучасні світові технології як з точки зору управлінських практик, так і з точки зору обладнання.

У 2003 році НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» завершило будівництво універсального крупозаводу «під ключ» (пшениця, ячмінь, горох) продуктивністю 48-52 т/добу для ВАТ «Геркулес». Універсальна сумісна технологічна схема нового заводу дозволила виготовляти продукцію різних видів культур на одному і тому ж технологічному обладнанні за гнучкою схемою. Відмінною особливістю даної технології є використання для різних видів зернових культур загального зерноочисного відділення і блоку гідротермічної обробки (ГТО) сировини, що дозволило ВАТ «Геркулес» поліпшити не тільки технологічні властивості зерна, споживчі переваги готової продукції, а й істотно знизити енергетичні витрати на лущення і шліфування продуктів. Тому не дивно, що у виборі постачальника обладнання ВАТ «Геркулес» залишається вірним лідеру в виробництві зернопереробного обладнання - НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД».

В середині квітня цього року НВО «Агро-Сімо-Машбуд» відвантажило через представництво в РФ для ВАТ «Геркулес» три сушарки ВС-10М та відцентровий просіювач ЦС-1.

Своєчасну і надійну поставку обладнання з України в Російську Федерацію забезпечує офіційне представництво НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» в м. Білгород (РФ) ТОВ «Співдружність». Всього український виробник зернопереробного обладнання має три представництва в країнах СНД.

Для більш повної інформації про послуги, технології та постачання проконсультуйтеся з фахівцями з центрального офісу.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори