+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Запуск лінії з виробництва всіх видів пластівців ТМ Lestello (Польща)

Раніше, в 2017 р., ми інформували про початок співпраці з польською компанією Makro K & K Sp. z o.o. Компанія замовника широко відома, як великий виробник різних круп, бобових, рису і, звичайно ж, пластівців в Польщі та на світовому ринку.

09.05.2018

Раніше, в 2017 р, ми інформували про початок співпраці з польською компанією Makro K&K Sp. z o.o. Компанія замовника широко відома, як великий виробник різних круп, бобових, рису і, звичайно-ж, пластівців в Польщі і на світовому ринку.

Світовий ринок пластівців, що не вимагають варіння, в 2017-2018 роках в FMCG-галузі (товари повсякденного попиту) практично не відчув вплив кризи. Продажі цієї продукції в 2017 році зросли майже на 17% в натуральному вираженні і на 25% у вартісному. На сьогодні світова громадськість віддає перевагу доступним за ціною, але в той же час корисним продуктам. У зв'язку з формуванням світового тренду healthy food, за останні п'ять років споживання пластівців вийшло на новий рівень і продовжує неухильно зростати. Особливу популярність отримали пластівці швидкого приготування лінійки біо-продуктів під ТМ Lestello, яка отримала широке визнання в Польщі і за кордоном. Оцінюючи зростання попиту, підприємство Makro K&K Sp. z o.o. вирішило наростити виробничі потужності саме в виробництві пластівців.

Лідерство на ринку вимагає від виробників дотримуватися жорстких стандартів до своєї продукції, вибору сировини і грамотному підбору виробничого обладнання. Тому співпраця з НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» почалася з технічної консультації та огляду виробництва компанії замовника. Технічні фахівці НВО грамотно підібрали все необхідне обладнання для універсальної лінії пластівців, сумісне з іншою технікою компанії замовника.

В кінці 2017 року всі необхідне обладнання НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» успішно поставило замовнику в термін. Комплект технологічного обладнання складався з:

У березні 2018 року фахівці польською компанією Makro K&K Sp. z o.o. під керівництвом технічних фахівців НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» (шеф-монтаж) приступили до фінальних пуско-налагоджувальних робіт універсальної лінії пластівців. В ході шеф-монтажу робіт було виконано налаштування обладнання та відпрацьовані технологічні режими для отримання максимальної кількості і якості пластівців з рису, гречки, вівса, гороху, кукурудзи і ячменю. Окремо хочеться відзначити високу якість монтажу обладнання, культуру виробництва, що прискорило проведення пусконалагоджувальних робіт.

Зараз універсальна лінія пластівців запущена у виробництво і замовник виробляє рисові, гречані, горохові, кукурудзяні, вівсяні і ячмінні пластівці найвищої якості. Представляємо вам фото-звіт лінії пластівців і продуктів.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори