+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Обладнання

Сучасне обладнання для переробки зерна від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Наша основна спеціалізація – розробка та впровадження сучасних технологій і обладнання на підприємствах зі зберігання і переробки зерна, конструювання нових машин, вдосконалення існуючого технологічного обладнання для переробки зернових культур, його доставка, монтаж, налагодження, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Види обладнання

Асортимент установок, що реалізуються НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД», дуже широкий. Так в даний час пропонується:

- обладнання для гідротермічної обробки зернових культур. До цієї категорії входять пропарювачі, сушарки, зволожувачі, які підвищують споживчі властивості крупи.

- обладнання для очищення зернових. Це мийні машини і зерноочисні сепаратори, каменевідбірники і трієри, призначені для очищення зерна від бруду і домішок.

- обладнання для фракціонування та сортування зернових. Сюди входять просіювачі і сортувальні агрегати (розсіви), за допомогою яких контролюється якість зерна, крупи і проміжних продуктів.

- обладнання для лущення, шліфування, подрібнення зернових. До цієї категорії відносять верстати вальцьові, відцентрові і валкові лущильники, лущильно-шліфувальні машини, подрібнювачі, крупорізки, що використовуються на першому етапі переробки крупи.

- обладнання для сушіння та плющення. Це аеровібраціоні сушарки та плющильні верстати, які використовуються для виробництва пластівців.

- обладнання для подрібнення зернових культур, змішування комбікорму. В цю групу входять дробарки і змішувачі, за допомогою яких компоненти комбікормів подрібнюються і перемішуються в однорідну масу.

- обладнання для зважування зерна, зважування та вибою готової продукції, дозування компонентів комбікормів.

- обладнання для транспортування, аспірації, вентиляції. Це конвеєри і норії, вентилятори і батарейні установки – необхідне додаткове обладнання для виробництва круп. Основна частина обладнання була розроблена нашими фахівцями. Обладнання має технологічну новизну і високу ефективність, захищено патентами і має заводську гарантію. Дане обладнання відрізняється високою надійністю, швидкою окупністю, конкурентоспроможністю за рахунок високих виходів готової продукції. У цьому вже переконалися багато замовників з 14 країн світу, які закупили обладнання для переробки зерна.

Етапи співпраці з НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД»

На першому етапі замовник знайомиться з асортиментом продукції компанії, формулює завдання і умови. Після узгодження замовлення відбуваються наступні етапи:

- підбір існуючого обладнання;

- проектування і конструювання в разі створення нової моделі або модернізації існуючого обладнання, з урахуванням побажань по продуктивності, енергоспоживанню і видам сировини.

- виготовлення технологічного обладнання на найбільших заводах-виробниках зернопереробного обладнання. Термін виробництва може становити від 60 до 110 днів залежно від типу установки і сезонності.

- доставка до об'єкта.

- шеф-монтаж і налагодження технологічного устаткування. Крім того, фахівці НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» виконують навчання персоналу експлуатації різних режимів обладнання. Таким чином замовник отримує не просто готові установки, а повністю налагоджене виробництво для виготовлення зернових продуктів, що відрізняється високою якістю і рентабельністю виробництва.

Часто задавані питання

01. Яке обладнання мы надаємо?

Весь спектр зернопереробного обладнання: від зернових сепараторів до транспортних і аспіраційних установок.

02. Який термін виготовлення обладнання?

Термін виготовлення одиничного обладнання становить від 50 робочих днів, комплекту обладнання для крупозаводу, млинів або комбікормового заводу - до 80 днів.

03. Яка гарантія на обладнання?

Гарантія на обладнання складає 15 місяців. Компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування безпосередньо і через мережу представництв.

04. Як здійснюється доставка?

Доставка по Україні здійснюється будь-яким зручним для вас перевізником: Нова Пошта, Делівері, Гюнсел, Автолюкс та ін. При міжнародній відправці відвантаження продукції можливе як автомобільними перевізниками, так і авіа-, ж/д і морським транспортом.

05. Чи має наше обладанння сертифікати якості?

На обладнання є всі необхідні дозвільні документи та декларації про відповідність технічним регламентам для Казахстану, Республіки Білорусь, Російської Федерації, України та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя. Для країн Євросоюзу обладнання супроводжується декларацією EU відповідно до вимог директив: 2006/42 / EU; 2014/35 / EU; 2014/30 / EU.

Догори