+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, лущильник кукурудзи з метою відбору зародка.

Призначення:

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна та вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, дроблення кукурудзи з метою відбору зародка. Робочі поверхні ротора і деки лущильника виконані з високоміцного вибіленого чавуну. Для лущення інших круп'яних культур робоча поверхня деки може виконуватися з абразивних або полімерних матеріалів.

Технічні характеристики:

Найменування показників ЦШС-3
1. Продуктивність в залежності від виду сировини, т/год 1,2 ÷ 2,5
2. Технологічний ефект:  
     - коефіцієнт шелушіння, % 90 - 94
     - коефіцієнт цільності ядра, % 0,95
3. Частота обертання ротора, об/хв. (с-1) 1 500
4. Діаметр ротору, мм 500
5. Діаметр деки, мм 550
6. Витрати повітря на аспірацію, не більше, м3/год. 1 000
7. Встановлена потужність, кВт  
     - привід ротору 7,5
     - привід деки 1,1
8. Напруга силової мережі, В 380
9. Габаритні розміри, мм:  
     - довжина 1 400
     - ширина 750
     - висота 1650
10. Маса, кг 560

Лущильники вівса, які пропонуються сьогодні різними виробниками, фактично є «братами-близнюками». Найкращі з них забезпечують продуктивність до 1500 кг/год. і коефіцієнт лущення вівса 70-75%, при його поділі на 2-і фракції. За лущильниками стоїть довга технологічна лінія обладнання по обрушенню волосків з облущеного ядра (центрифугали), з відбору обрушених волосків і лушпиння потоком повітря (дуоаспіратори), розділення лущеного і нелущеного вівса (падді-машини) і т.д.

Більш високоефективними машинами є відцентрові лущильники фірми «Штрекель», Німеччина (їх також використовує фірма «Бюллер»). Однак і їх досвід експлуатації на ТОВ «АРЧЕДАПРОДУКТ» Волгоградська обл., м. Фролово, також показав, що навіть при поділі вівса на чотири фракції (велику, середню, дрібну і худу) коефіцієнт лущення найбільшої фракції становить 80%. Для збільшення коефіцієнта лущення збільшують обороти ротора, однак при цьому різко зростає кількість подрібненого ядра і мучелі.

Експлуатація нашого лущильника протягом 2-х років підтвердила, що середня продуктивність розробленого нами лущильника становить 1650 кг/год, а коефіцієнт лущення вівса - 90-93%. Вихід готової продукції (крупи вівсяної) за рахунок значного зниження битих зерен - 60-64% (в залежності від вихідної натури вівса). Крім процесу лущення в лущильнику відбувається часткове обрушення (60-70%) волосків вівса і їх відбір з частиною лушпиння (40-50%) в аспірацію, тобто сам лущильник працює як повітряний сепаратор і центрифугал. Таким чином, значно скорочується технологічний ланцюжок обладнання.

Після лущильника СІМО ЦШС-3 ми встановлюємо центріфугал ЦС-1, а за ним турбосепаратор ТЗ для остаточного відбору лузги і волосків.

Відео роботи лущильника ЦШС-3 на спельті:

Результати випробувань лущильника СІМО ЦШС-3 на рицині:

Рекомендуємо також:

Новинка

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина)

Відцентровий лущильник СІМО складається з двох робочих органів: ротора і верхньої конусної деки, які встановлені у власних підшипникових вузлах і поміщені в потужний сталевий корпус. Робочі органи оснащені індивідуальними приводами і мають можливість тонкого регулювання частоти обертання за допомогою частотних перетворювачів, що встановлюються на електродвигуни. Перейти

Відцентровий лущильник ШО-3Х

Шелушитель для вівса маоик ШО-3Х призначений для шелушіння зерна вівса та соняшника на крупо- та маслоекстракційних заводах. Перейти

Лущильно-шліфувальна машина МШХ

Призначена для лущення зерна ячменю, гороху, пшениці, проса, а також для шліфування та полірування крупи, одержаної при переробці цих культур на крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах. Перейти

Машина мокрого лущення зерна безперервної дії ММШ і ММШХ-5

Призначена для очищення поверхні зерна, часткового відділення плодових оболонок, зародка, борідки і зволоження зерна на підприємствах борошномельної промисловості для роботи в комплекті з іншими видами обладнання, які входять до складу схеми технологічного процесу млина. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори