+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Оббивна машина Р3-БГО-6

Призначена для сухого очищення поверхні зернових культур від пилу, часткового відділення плодових оболонок, борідки й зародка зерна на підприємствах борошномельної промисловості. Також застосовується в технології приготування комбікормів для часткового лущення ячменю при виробництві предстартерний і стартерних кормів.

Призначення:

Оббивна машина горизонтальна моделі Р3-БГО-6 призначена для сухого очищення поверхні зернових культур від пилу, часткового відділення плодових оболонок, борідки й зародка зерна на підприємствах борошномельної промисловості. Також застосовується в технології приготування комбікормів для часткового лущення ячменю при виробництві предстартерний і стартерних кормів.

Технічні характеристики:

Наіменування показника РЗ-БГО-6
с ситовим циліндром
РЗ-БГО-6
с абразивним циліндром
1. Продуктивність технічна, т/ч 3 ÷ 5,5 2 ÷ 3
2. Встановлена потужність, кВт, не більше 5,5 5,5
3. Потужність, кВт, не більше 4,4 4,4
4. Зниження зольності зерна при одноразовому пропуску через машину, % (для пшениці) 0,01 ÷ 0,02 0,04 ÷ 0,06
5. Вміст битого зерна, %, не більше (для пшениці) 1,0 1,0
6. Вміст основного зерна в відходах, %, не більше (для пшениці) 2,0 2,0
7. Аеродинамічний опір, Па, не більше 140 140
8. Витрати повітря на аспірацію, м3/год., не більше 432 432
9. Частота обертання ротору, с-1(об/хв.), не менше 18,2 (1 097) 23,5 (1 410)
10. Маса, кг, не більше 247 433
11. Габаритні розміри, мм, не більше:    
     - довжина 1 365 1 560
     - ширина 598 620
     - висота 1493 1493
Додаткові характеристики для ячменю:
12. Коефіцієнт лущення зерна ячменю за один прохід:    
     - лущених зерен, % - 45
     - битих зерен, % - 25
     - нелущених зерен, % - 30

Примітка 1. Для отримання більшого коефіцієнта лущення зерна ячменю рекомендується пропускати його через машину 2 ÷ 3 рази.

Примітка 2. Машина оббивальна горизонтальна з абразивним циліндром застосовується для обробки зерна пшениці та ячменю, що досягається зміною окружної швидкості ротора, зазорами між бичами і абразивної поверхнею.

Пристрій і робота:

Машина складається з: корпусу, ротора з бичами, сітчастого або абразивного циліндра, приймача, живильника, воронки, аспіраційного патрубка, огорожі, пневмоканала, натяжної гвинта, опорних підшипників. У машину зерно надходить через приймач, де, рівномірно розподілившись, очищається від металевих домішок. Надійшовше з приймача в живильник зерно захоплюється бичами ротора, які розкидають зерно по сітчастому (абразивному) циліндру.

Інтенсивне очищення зерна забезпечується в результаті:

    • тертя між зернами;
    • тертя між зернами і бичами;
    • тертя між зернами і сіткою (абразивом) циліндра.

При такій обробці досягається:

    • видалення забруднень з поверхні зерна;
    • часткове видалення плодових оболонок, борідки й зародка зерна;
    • дроблення грудок землі і видалення їх;
    • дроблення і видалення порожніх або пошкоджених комахами зерен.

При виконанні машини з сітчастим циліндром дрібні домішки видаляються через сітку і виводяться з машини за допомогою воронок. Очищене зерно видаляється через вихідний патрубок, а забруднене повітря - через аспіраційний патрубок. При виконанні машини з абразивним циліндром очищене зерно з дрібними домішками видаляється через вихідний патрубок, а забруднене повітря - через аспіраційний патрубок. Далі зерно надходить в пневмоаспіраціонний канал, де піддається додатковому очищенню, за допомогою якого видаляються дрібні домішки.

Привід для обертання ротора машини здійснюється клиноремінною передачею. Для приводу використовуються стандартні лапові двигуни потужністю 5,5 кВт. Натяг клинових ременів здійснюється за допомогою натяжних гвинтів. Робочим органом машини є горизонтальний ротор, що складається з пустотілого валу з привареними цапфами, і бичів з гонками, привареними під кутами 80 градусів і 60 градусів.

Увага! Якщо по якійсь причині потрібна заміна одного бича, то обов'язково необхідно замінити також і протилежний бич. При можливості, рекомендується замінити повний комплект. Після заміни бичів ротор необхідно динамічно збалансувати.

Сітчастий циліндр складається з двох половин, з'єднаних в горизонтальній площині. Циліндр кріпиться на живильнику і внутрішній стінці корпусу машини. Абразивний циліндр складається з двох половин, з'єднаних між собою в горизонтальній площині. Циліндр кріпиться за допомогою хомута до живильника і за допомогою фланця до внутрішньої стінки корпусу машини. З метою рівномірного зносу поверхні сітчастого (абразивного) циліндра, в процесі його експлуатації, рекомендується повертати циліндр на 180 градусів.

Абразивна поверхня циліндра виготовляється з суміші наступного складу:

  • шліфзерна штучного корунду по ГОСТ 3647-71 69...76%;
  • каустичного порошка із магнезиту по ГОСТ 1216-41 14...17%;
  • хлористого магнію технічного по ГОСТ 7759-73 або чешуірованого бишофіта 10...14%.

При появі тріщин допускається ремонт наждачної поверхні:

  • продути тріщини наждачної поверхні стисненим повітрям;
  • залити все наявні тріщини приготовленої сумішшю;
  • витримати залиті деталі в сухому теплому приміщенні при температурі не нижче 30 °С і відносній вологості повітря 55...70% протягом 3-х діб;
  • після закінчення терміну перевірити якість ремонту, в разі виявлення тріщин заливку повторити.

При значному зносі абразивної поверхні, що викликає збільшення кількості битого зерна більше допустимого (бій зерна в машині не більше 1%) і збільшення зольності зерна більше допустимої (зниження зольності при одноразовому пропуску через машину в межах 0,04...0,06% - в машині з абразивним циліндром), абразивний циліндр підлягає заміні.

З відповідною сіткою і регулюванням обертів ротора оббивальні машини БГО-М-С і Р3-БГО-6 з сітчастими циліндром також використовуються в якості остеоломателя (шасталки).

Рекомендуємо також:

Новинка

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина)

Відцентровий лущильник СІМО складається з двох робочих органів: ротора і верхньої конусної деки, які встановлені у власних підшипникових вузлах і поміщені в потужний сталевий корпус. Робочі органи оснащені індивідуальними приводами і мають можливість тонкого регулювання частоти обертання за допомогою частотних перетворювачів, що встановлюються на електродвигуни. Перейти

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, лущильник кукурудзи з метою відбору зародка. Перейти

Верстат вальцедековий СГР-600 і СГР-400

Призначений для лущення зерна гречки і проса на круп'яних заводах, фермерських та індивідуальних сільськогосподарських підприємствах. Перейти

Оббивна машина Р3-БГО-8

Призначена для сухого очищення поверхні зернових культур від пилу, часткового відділення плодових оболонок, борідки й зародка зерна на підприємствах борошномельної промисловості. Також застосовується в технології приготування комбікормів для часткового лущення ячменю при виробництві предстартерний і стартерних кормів. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори