+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Лущильно-шліфувальна машина МШХ

Призначена для лущення зерна ячменю, гороху, пшениці, проса, а також для шліфування та полірування крупи, одержаної при переробці цих культур на крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах.

Призначення:

Машина лущильно-шліфувальна типу МШХ безперервної дії призначена для лущення зерна ячменю, гороху, пшениці, проса, а також для шліфування та полірування крупи, одержаної при переробці цих культур на крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах.

Лущильники виготовляються по 3-й категорії ГОСТ 15150 в кліматичному виконанні «У» для внутрішнього ринку та експорту в країни з помірним кліматом. При цьому вони повинні надійно працювати в робочих режимах при температурі від мінус 10 до плюс 40 ° С, відносної вологості 80% при середньорічній температурі плюс 15 ° С, атмосферному тиску від 650 до 800 мм.рт.ст. (86,6 ÷ 106,7 кПа).

Технічні характеристики:

Наіменування параметрів МШХ
1. Продуктивність технічна, т/год (для вихідного продукту вологістю до 15% і вмістом засмічених домішок до 3%):
     - ячмінь, просо 0,4 ÷ 0,6
     - горох, пшениця 0,6 ÷ 0,8
2. Коефіцієнт лущення (при інтенсивному лущенні за один прохід), % 95
3. Частота обертання ротора, об/хв. 1 500 - 1 800
4. Діаметр вала, мм 127
5. Абразивні диски:
     - кількість, шт. 7
     - діаметр, мм 250
     - товщина, мм 60
6. Ситовий циліндр:
     - діаметр, мм 270
     - площа, м2 0,5
7. Встановлена потужність, кВт, не більше 15-22
8. Витрати повітря, м3/ч, не більше 900
9. Габаритні розміри, мм, не більше:
     - довжина 1 300
     - ширина 700
     - висота 1 615
10. Маса, кг, не більше 490
11. Термін служби, років 8

Примітка. Параметри застосовуваних сит (по культурам):

  • для ячменю – пробивне – 1,7 мм х 16 мм;
  • для гороху – пробивне ø 2,5 мм;
  • для пшениці – пробивне – 1,1 мм х 10 мм або –1,7 мм х 16 мм;
  • для проса – пробивне – 1,1 мм х 10 мм.

Склад виробу:

Лущильник поставляється в повністю зібраному вигляді. У комплект поставки входять:

  1. лущильник (з встановленими напівциліндрами МШХ-11.04.000 з пробивним ситом – 1,7 мм х 16 мм) – 1 шт.;
  2. два напівциліндра з пробивним ситом – 1,1 мм х 10 мм;
  3. паспорт, інструкція з експлуатації – 1 шт.

Швидкозношувані деталі - на замовлення споживача:

  1. Абразивні диски.
  2. Пробивні сита передбачених розмірів.

Пристрій і робота:

Лущильник МШХ складається з вертикального корпусу 1, встановленого на станину 2. Усередині корпусу розташований ситовий циліндр 3 із сита товщиною 1,2..1,5 мм з отворами прямокутного або круглого перетину. У середній частині через всю машину проходить вертикальний вал 4, на якому розташовані сім абразивних дисків 5. Між дисками розташовані аспіраційні обичайки 6. Диски затиснуті на валу гайками 7. Вал з абразивними дисками - основний робочий орган, приводиться в обертання від електродвигуна клиноремінною передачею.

У верхній частині корпус закривається кришкою 8, в якій розташований верхній підшипниковий вузол і патрубок входу продукту. У нижній частині корпусу розташований випускний патрубок з клапаном для регулювання випуску обробленого продукту.

Продукт, надходячи через приймальний патрубок, потрапляє на конічну частину першого диска, скочується з нього в зазор між дисками і ситом. Лущення зерен відбувається в кільцевому зазорі між дисками і ситовою поверхнею в результаті тертя зерен об сито, абразив і взаємне тертя.

Неодмінною умовою нормальної експлуатації машини є наявність в робочій зоні підпору продукту, який необхідно ретельно відрегулювати; кількість продукту, що випускається не повинно перевищувати кількості що надходить, в іншому випадку буде порушений встановлений режим роботи.

При повному заповненні всього обсягу робочої зони в машині знаходиться близько 13 кг продукту.

Крильчатка вентилятора встановлена в нижній частині вала. Крильчатка, обертаючись, засмоктує повітря через отвори в верхньому торці вала. Повітря, проходячи через порожнини, забезпечені конструкцією вала, пронизує продукт, що знаходиться всередині машини, і разом з оболонками зерна і легкими домішками через ситову обечайку викидається вентилятором в відвідний патрубок. При цьому частково очищається і охолоджується продукт.

При обробці ячменю, гороху та пшениці рекомендується застосовувати зазначені в таблиці 1 сита, встановлені в обечайку МШХ-11.04.010, при чому зазор між абразивними дисками і пробивним становить 10 мм. При обробці проса рекомендується застосовувати обечайку МШХ-11.04.010-01, при цьому зазор між абразивними дисками і пробивним становить 8 мм.

Рекомендуємо також:

Новинка

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина)

Відцентровий лущильник СІМО складається з двох робочих органів: ротора і верхньої конусної деки, які встановлені у власних підшипникових вузлах і поміщені в потужний сталевий корпус. Робочі органи оснащені індивідуальними приводами і мають можливість тонкого регулювання частоти обертання за допомогою частотних перетворювачів, що встановлюються на електродвигуни. Перейти

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, лущильник кукурудзи з метою відбору зародка. Перейти

Лущильно-шліфувальна машина МШХ

Призначена для лущення зерна ячменю, гороху, пшениці, проса, а також для шліфування та полірування крупи, одержаної при переробці цих культур на крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах. Перейти

Машина мокрого лущення зерна безперервної дії ММШ і ММШХ-5

Призначена для очищення поверхні зерна, часткового відділення плодових оболонок, зародка, борідки і зволоження зерна на підприємствах борошномельної промисловості для роботи в комплекті з іншими видами обладнання, які входять до складу схеми технологічного процесу млина. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори