+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Верстат вальцедековий СГР-600 і СГР-400

Призначений для лущення зерна гречки і проса на круп'яних заводах, фермерських та індивідуальних сільськогосподарських підприємствах.

Призначення:

Верстати вальцедекові СГР-400 і СГР-600 призначені для лущення зерна гречки і проса на круп'яних заводах, фермерських та індивідуальних сільськогосподарських підприємствах.

Верстати виготовляються по 3-ї категорії ГОСТ 15150 в кліматичному виконанні «У» для внутрішнього ринку та експорту в країни з помірним кліматом. При цьому верстати повинні надійно працювати в робочих режимах при температурі від мінус 10 до плюс 40oС, відносній вологості 80% при середньорічній температурі плюс 15oС, атмосферному тиску від 650 до 800 мм.рт.ст. (86,6-106,7 кПа). Режим роботи одно-, дво- і тризмінний.

Технічні характеристики:

Характеристики СГР-400 СГР-600
просо гречка просо гречка
1. Технічна продуктивність по зерну, т/год 1,0-1,2 2,0 на 1-шій фракції 1,5-1,8 2,5 на 1-шій фракції
2. Технологічний ефект:        
2.1. Коефіцієнт лущення, %   65,5   50
     - на 1-й лущильній системі 80-90 - 80-90 -
     - на 2-й лущильній системі 90-95 - 90-95 -
     - на 4-й лущильній системі 95-99 - 95-99 -
2.2. Коефіцієнт цілісності ядра 0,87 0,85 0,87 0,95
2.3. Коефіцієнт технолог. ефекту 85 55,5 85 48
3. Встановлена потужність, кВт 11,0 5,5 11,0 7,5
4. Матеріал робочої поверхні
     - валка Абразивний
     - деки ** Абразивний ** Абразивний
5. Частота обертання валка, об/хв. 400
6. Довжина валка, мм 400 600
7. Діаметр валка, мм 600
8. Витрати повітря на аспірацію, м3/год., не менше 500 700
9. Маса, кг, не більше 730 950
10. Напруга силової мережі, В 380 380
11. Габаритні размеры, мм, не більше
     - довжина 1500 1500
     - ширина 685 885
     - висота 1560 1560

Для деки використовується резинотканева пластина марки РТД-2, або інший матеріал, рекомендований заводом-виробником. Гарантія на верстат не поширюється на швидкозношуваних деку для проса.

Верстат складається з корпусу з прийомним пристроєм і магнітної колонкою, в якому встановлений циліндричний живильний валик з регулюючої заслінкою. У центрі корпусу змонтований знімний абразивний валок, діаметрально до якого з зазором встановлена дека, укріплена за допомогою шарнірно-важільних механізмів, що дозволяють регулювати кут нахилу деки і величину зазору між декою і валком. На виході встановлено скатні площині і вихідний конус.

Усередині корпусу також змонтований аспіраційний канал для часткового відбору лузги. Робочі органи цих вальцедекових верстатів - валок і дека. Валок Ø600 мм, обертається, дека нерухома. Обертається валок захоплює зерно і захоплює його в робочу зону між валком і декою. Відстань між валком і декою менше розмірів зерна, тому в робочій зоні зерно стискається, а в результаті відносного руху поверхні валка відбувається зрушення оболонок. Вальцедекові верстати для лущення гречки і проса відрізняються різними матеріалами валка і деки, формою робочого зазору, способом регулювання його розміру, розташуванням деки і ін.

Пристрій і робота:

Верстат складається з наступних основних вузлів і механізмів (рис. 1) - збірної станини 20, валка 16, деки з декотримачем 19, блоку магнітного 1, живильника 2, лотка 5, механізму регулювання зазору між декою і валком 8, аспіраційного патрубка 17.

Блок магнітний призначений для вилучення із зернової маси металомагнітних домішок. У живильнику 2 знаходиться живить валик 18, що приводиться в обертання клиноремінною передачею від валка 16. За допомогою регулювальної заслінки 3 з двома регулювальними гвинтами і живильного валика 18 продукт розподіляється по всій ширині живильника і подається в лоток 5, який призначений для подачі зерна в робочу зону між валком і декою. Лоток 5 регулюється за допомогою механізму регулювання положення лотка 4 наступним чином. Обертанням рукоятки проти годинникової стрілки лоток підводиться до упору в валок, після чого рукоятку необхідно відвернути за годинниковою стрілкою на 2,5...3 обороту і переконатися, що валок не торкається нижньої частини лотка для уникнення іскроутворення. Застопорити лоток болтом з контргайкою на бічних стінках верстата.

Дека в декотримачі встановлена на опірний вал 9. Механізм регулювання зазору 8 складається з двох незв'язаних між собою тяг і двох маховиків. Він дозволяє встановити зазор між декою і валком, а також встановити вид робочої зони - серповидної для гречки або клиноподібної для проса (рис. 3). Розміри дек для гречки і для проса наведені на рис. 4 і рис. 5. Через лючки 10 при зупиненому валки проводиться контроль зазору і виду робочої зони між декою і валком. Валок 16 (рис. 1) приводиться в обертання клиноремінною передачею від двигуна 14, встановленого на задній стінці 15 верстата.

Через аспіраційний патрубок 17 верстат під'єднується до аспіраційної мережі. Повітря, що відносить через нього легкі і дрібні домішки, разом з тим охолоджує поверхні валка і деки. Верстат працює за технологічною схемою, наведеною на рис. 2. Продукт, що підлягає лущенню, надходить в приймальний патрубок на магнітному блоці 1, далі через живильник 2 потрапляє на приймальний лоток 3, звідки потрапляє в робочу зону між валком 4 і декою 5. Пройшовши лущення між декою і валком, продукт виводиться з верстата через вихідний патрубок. Назустріч пролущеному зерну рухається повітряний потік, що відносить з собою легкі частинки, лузгу, мучку через аспіраційний патрубок 7. Відбір проб проводиться через спеціальний люк 6 на бічних стінках.

Для забезпечення нормальної роботи верстата перед вхідним патрубком необхідно встановити регульовану заслінку або шибер. Швидко зношуються: валок абразивний, дека абразивна (гумова), ремені клинові, підшипники.

Рекомендуємо також:

Верстат вальцедековий модернізований СГР-600М

Призначений для лущення зерна гречки і проса на круп'яних заводах, фермерських та індивідуальних сільськогосподарських підприємствах. Перейти

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, лущильник кукурудзи з метою відбору зародка. Перейти

Плющильний верстат ПС-600

Плющильний верстат призначений для плющення круп і лущеного зерна (ядра) при виробництві вівсяних, гречаних, перлових, ячних, кукурудзяних, пшеничних, рисових і інших видів пластівців. Перейти

Оббивна машина Р3-БГО-6

Призначена для сухого очищення поверхні зернових культур від пилу, часткового відділення плодових оболонок, борідки й зародка зерна на підприємствах борошномельної промисловості. Також застосовується в технології приготування комбікормів для часткового лущення ячменю при виробництві предстартерний і стартерних кормів. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори