+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Інновації "під ключ"! - Запуск лінії переробки люпину в Краснодарському краї («Белкофф БДТО (2БДТО)»)

Позитивну динаміку зростання ринку комбікормів Російської Федерації забезпечили держпрограми, спрямовані на розвиток тваринництва та птахівництва. Ось уже 4 роки зернопереробні компанії РФ активно нарощують виробничі потужності із впровадженням останніх інноваційних розробок у галузі АПК.

05.05.2017

Позитивну динаміку зростання ринку комбікормів Російської Федерації забезпечили держпрограми, спрямовані на розвиток тваринництва та птахівництва. Ось уже 4 роки зернопереробні компанії РФ активно нарощують виробничі потужності із впровадженням останніх інноваційних розробок у галузі АПК. Не оминула ця тенденція і Групу "Кубаньагропрод", зокрема основне її виробниче підприємство ТОВ "Центр Соя". Окремо варто відзначити її інноваційний підхід до виробництва комбікормів під торговою маркою «Белкофф БГТО (2БГТО)», яка спеціалізується на барогідротермічній обробці зерна. Нещодавно ТМ представила ринку новий продукт «2БГТО люпин».

Останні дослідження та досліди кращих НДІ Росії (ДСГ Академія, м. Пенза; ВНДІФБіП, м. Боровськ) стверджують, що заміна 25 % звичайного комбікорму на таку ж кількість «2БГТО люпину» призводить до збільшення надою молока на 20 %. Заміна чверті комбікорму м'ясним породам КГС забезпечує краще поїдання корму, прискорене зростання та додатковий приріст до 15 %.

Подібні дані аж ніяк не фантастика якщо врахувати, що «люпин» відноситься до високобілкових кормових культур, за своїм амінокислотним складом дуже схожий на сою. У ньому в 6-8 разів більше крохмалю і в 5-8 разів більше, ніж у сої, пектину. Барогідротермічна обробка люпину підвищує доступність крохмалю і тим самим підвищує енергетичну цінність корму. При барогідротермічній обробці люпину видаляється оболонка, тим самим знижується показник клітковини. Збільшується після обробки і показник протеїну, що розпадається в рубці.

Оскільки останнім часом ціна на сою значно зросла, а за своїми властивостями люпин їй не тільки не поступається, а й багато в чому перевершує, ТОВ «Центр Соя» прийняла рішення про розширення асортименту продукції шляхом запуску нової лінії переробки люпину і виведенням на ринок продукту «2БГТО люпину». Для розширення виробництва компанія звернулася до лідера у галузі зернопереробного обладнання – науково-виробничого об'єднання «АГРО-СІМО-МАШБУД».

Українською компанією було розроблено новий нестандартний технологічний процес обробки люпину, виготовлено та поставлено масштабний комплект обладнання (понад 40 од.), проведено пуско-налагодження та запуск лінії переробки люпину з системою автоматичного управління.

Розроблений технологічний процес НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» включає в себе дроблення, сортування, попередній прогрів, пропарювання, плющення та просушування люпину. Нестандартним рішенням для цього продукту стало застосування пропарювача ПЗ-3 із періодичним режимом роботи. Пропарювання з безперервним перемішуванням значно покращило процес гідротермічної обробки крупки люпину, а прогрівання днища в нижній частині пропарювача усунуло утворення конденсату та його підтікання в сушарку при розвантаженні. Технологічна схема гідротермічної обробки люпину передбачає пропарювання бобів під тиском. На даний метод витрачається в рази менше енергії порівняно з традиційним екстрагуванням, що робить продукт економічно економічно вигідним для компанії.

Під час пусконалагоджувальних робіт фахівці НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» відпрацювали три режими пропарки, що дало змогу привести готовий продукт до трьом показникам захисту білка. Фахівці компанії замовника повідомляють, що завод досяг продуктивності набагато швидше, ніж вони очікували, зараз вихід пропареної крупки люпину становить 3 500 кг/год.

Інноваційна лінія від компанії «АГРО-СІМО-МАШБУД» дозволяє переробляти не лише люпин, а й інші види зернових культур, що суттєво розширює для ТОВ "Центр Соя" область у нарощуванні виробництва в різних напрямках.

Новий продукт «2БГТО люпин» не лише підкорив ринок РФ та СНД, а й створив ажіотаж у країнах Євросоюзу – зараз у компанії вишикувалася черга за цією натуральною добавкою.

Представляємо вашій увазі відео працюючого заводу.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори