Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
В умовах нинішньої конкурентного середовища, ринок зернопереробного обладнання стає більш вимогливим і жорстким. Сучасному підприємству зберігання і переробки зерна необхідно постійно вдосконалювати свої технології виробництва, оновлювати обладнання, що безпосередньо впливає на якість продукції, що випускається.
10.08.2015
В умовах нинішньої конкурентного середовища, ринок зернопереробного обладнання стає більш вимогливим і жорстким. Сучасному підприємству зберігання і переробки зерна необхідно постійно вдосконалювати свої технології виробництва, оновлювати обладнання, що безпосередньо впливає на якість продукції, що випускається.
Нові технології в зернопереробці пропонують фахівці НВО «Агро-Cімо-Машбуд» - це обладнання для зерноочисних відділень, гідротермічної обробки зерна, фракціонування, лущення і шліфування зерна, а також обладнання для виробництва зернових пластівців і круп, які не потребують варіння.
Про те, як розвивається ринок переробки зерна в даний час, ми попросили прокоментувати головного спеціаліста і генерального директора Науково-виробничого об'єднання "Агро-Сімо-Машбуд", Бабича Михайла Борисовича.
Автор:
— Михайло Борисович, чи впливає сьогоднішня складна економічна ситуація на Вашу компанію?
М.Б.:
На фоні обставин, що склалися, лише агросектор неухильно нарощував обсяги експорту продукції і про це свідчать дані Держстату, згідно з якими зростання експорту склав близько 5% в 2014 р. В даний час, на Україні чимало підприємств, які вкладають кошти в нове обладнання по переробці і очищенні зерна.
- Але і гравців на ринку досить для справжньої конкуренції. У чому полягає сильна сторона компанії?
Акцентую Вашу увагу на те, що "Агро-Сімо-Машбуд" - це науково-виробниче об'єднання. Кваліфікація, досвід наших конструкторів-проектувальників і практика проведення випробувань на науково-експериментальній базі сприяє привнесенню на ринок новаторських і сучасних рішеннь.
- Ринок обладнання для переробки сільськогосподарської продукції пропонує безліч машин як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Наскільки сильно відчувається присутність на ринку іноземних компаній?
Відчувається. На ринку присутні європейські, російські, китайські виробники. Я не скажу, що глобально, але при виборі обладнання більшість керівників звертають увагу на українського виробника, враховуючи багаторічний досвід, співвідношення ціни і якості, а також можливість подальшого обслуговування. Так склалося історично, що ще в союзі велика частина машинобудівних заводів, що випускають обладнання для зернопереробних підприємств, знаходиться на території України.
- Яке обладнання, на Ваш погляд, буде користуватися особливим попитом у вітчизняних аграріїв найближчим часом?
Для підвищення прибутковості підприємств АПК, кожен, хто вирощує зернові культури прагне мати свою зернопереробку, крупозавод, млин, комбікормовий завод і т. д. Великі агропромислові фірми продовжують закуповувати обладнання з високою продуктивністю, і сьогодні для більшості важливим є питання ефективності - це те, що ми називаємо «під ключ». Сільгосппідприємства середніх масштабів не відстають, відкривають нові для себе напрями, проводять технічне переоснащення - вводять в дію нове обладнання, покращують умови виробництва, що дозволяє їм не тільки поліпшити виходу готової продукції і якість, але і розширити асортимент товарів.
- І наостанок дайте, будь ласка, нашим читачам кілька порад про те, як не бояться почати свою справу, організувати стартап?
Перш за все, необхідно любити і жити тим, що Ви створили і рішуче займатися його розвитком. Є такий урок "реалістичного фокусування", якому ми можемо навчитися у дятла. Це один з уроків успіху, який підносить нам природа. Так ось, дятел - реалістичний, він не намагається розбити дерево навпіл одним ударом, як це хочуть зробити багато з нас, і він сфокусований - він не стукає в дерево з усіх боків. Він б'є точково і за планом, повільно просуваючись до свого черв'ячка. Ставте перед собою конкретні цілі, будьте відповідальними і робіть більше, ніж від вас очікують і тоді успіх Вам забезпечений.
- Михайло Борисович, спасибі Вам, за приділений час, з Вами було приємно поспілкуватися, будемо з інтересом стежити за розвитком Вашої компанії.