Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
Після вдалих випробувань верстата модернізованого вальцедекового СГР-600 М було налагоджено серійне виробництво верстатів для лущення зерна гречки і проса. Верстати СГР-600 М вже успішно експлуатуються на підприємстві ТОВ "Квантсервер" (Алтайський край, Росія).
13.10.2014
Після вдалих випробувань верстату вальцедекового модернізованого СГР-600 М було налагоджено серійне виробництво верстатів для лущення зерна гречки та проса. Верстати СГР-600 М вже успішно експлуатуються на підприємстві ТОВ "Квантсервер" (Алтайський край, Росія).
Верстат вальцедековий марки СГР-600 М призначений для лущення зерна гречки та проса на круп'яних заводах, фермерських та індивідуальних сільськогосподарських підприємствах.
Модернізовані вальцедекові верстати СГР-600 та СГР-400 з діаметром абразивного валка Ø 600 мм. У цих верстатах модернізований вузол подачі продукту, змінено конструкцію дозуючого вальця. Крім цього, на нього встановлено індивідуальний привід із частотним перетворювачем. Вузол управління приводом вальця живлення зблокований з двигуном приводу лущильного абразивного валка та з імпульсними датчиками положення продукту в завантажувальному патрубку вальцедекового верстату.
Залежно від заповнення зерном завантажувального стакану, або струмового навантаження, на привід лущильного вальця, змінюється частота обертів валика живлення, таким чином регулюючи продуктивність. Це дуже важливо з двох причин. Наприклад, при коливаннях фракційного складу гречки, що надходить на переробку, протягом зміни, а у виробництві це буває дуже часто, навантаження на вальцедекові верстати різних фракцій змінюються. Розроблена нами система управління верстатом дозволяє підлаштовувати продуктивність верстата під поточний склад фракції зерна гречки. Другим важливим моментом є те, що вальцедекові верстати хвостових фракцій, як правило, недовантажені і працюють безперервно. При роботі безперервно коефіцієнти лущення 4,5 і 6 фракцій складають відповідно 37, 30, 26 відсотків. Однак коли функцію управління бере на себе автоматика, яка включає валець живлення тільки при певному рівні зерна в бункері над верстатом, що забезпечує оптимальну подачу продукту, коефіцієнти лущення хвостових фракцій збільшуються відповідно 6-й до 50 %, 5-й до 55 % і 4-й до 58 %. І, найголовніше, маючи таку систему управління, вальцедекові верстати разом із блоками ГТО можна інтегрувати у повноцінну автоматизовану систему управління крупозаводом.