Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
Введено в експлуатацію сучасний автоматизований млиновий комплекс продуктивністю 200 т. зерна пшениці на добу на підприємстві «Акташ Дон» (м. Акташ, Узбекистан).
25.09.2014
У місті Акташ Самаркандської області (Узбекистан) в червні цього року в рамках "Державної програми з розвитку і реконструкції підприємств борошномельної галузі" був введений в експлуатацію сучасний автоматизований млиновий комплекс продуктивністю 200 т. зерна пшениці на добу, якому немає аналогів в Узбекистані. В рамках розробки проекту за основу були взяті економічні складові виробництва, зниження питомого споживання електроенергії за рахунок оптимізації технологічної схеми, виключений процес мийки зерна, традиційний для цього регіону.
Комплекс має дуже гнучку технологічну схему, що дозволяє в залежності від потреб замовника виробляти різні сорти борошна з можливістю введення різних компонентів. Всі роботи по виготовленню сучасного технологічного обладнання, його постачання, монтаж, а також пуско-налагоджувальні роботи і навчання персоналу були виконані фахівцями українських підприємств ПАТ «Могилів-Подільського машинобудівного заводу ім. С.М. Кірова» і НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД».
Застосування технологічних рішень при виготовленні комплексу значно підвищує надійність роботи комплексу в цілому. На всьому обладнанні корпусні деталі машин виготовляються методом лиття. Застосовуються комплектуючі провідних виробників Європи, Білорусі, Росії. Застосування в зерноочисному відділенні барабанних трієрів, дуаспіраторів, достатньої кількості установок по сепаруванню, знепилюванню, оббивних машин, зволоженню в три етапи дозволяє підготувати зерно до розмелювання з високим ступенем очищення. У розмельному відділенні вальцеві верстати типу А1-БЗН модернізовані, застосовані розсійники РПШ 6/18 пакетного типу виробництва нашого заводу, система посортного виходу регулюється в потоці за допомогою збірних шнекових транспортерів. Систему фільтрації повітря забезпечують фільтри виробництва заводу, які значно простіші в експлуатації, надійніші в роботі при високому ступені очищення повітря.
Автоматизована комп'ютерна система управління і контролю через модемне з'єднання пов'язана з головним офісом НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД», що дозволяє віддалено вирішувати будь-які сервісні проблеми, а також забезпечує управління і контроль над усіма технологічними процесами і устаткуванням. Використовуючи і примножуючи наш багаторічний досвід, стали можливі такі проекти, що протягом багатьох років будуть служити замовнику і радувати споживача високоякісним борошном.
В даний час в Узбекистані тривають роботи згідно з "Державною програмою по реконструкції млинових підприємств".