+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Відвантаження комплекту обладнання овсозавода і лінії пластівців в Алтайський край

Один з найбільших постійних клієнтів НВО «Агро-Сімо-Машбуд» в Алтайському краї взявся за чергове розширення виробництва шляхом запуску овсозавода і лінії пластівців.

29.08.2017

Один з найбільших постійних клієнтів НВО «Агро-Сімо-Машбуд» в Алтайському краї взявся за чергове розширення виробництва шляхом запуску овсозавода і лінії пластівців. Зараз для Третьяковського елеватора, який входить в групу компаній «ГРАНА», відвантажено основне технологічне обладнання овсозавода: відцентрові лущильники СІМО ЦШС-3, плющильний верстат ПС-600, аеровібраційні сушарки УСХ і сортувальні машини МСХ.

Серед всього окремо варто відзначити ключову машину для виробництва високоякісних пластівців – плющильний верстат ПС-600. ПС-600 - одна із авторських розробок фахівців науково-виробничого об'єднання. У ньому використовується валець діаметром 600 мм, завдяки чому краї пластівців виходять рівні, а мінімальна товщина складає 0,2 мм (за правилами від 0,4 мм).

Головними перевагами плющильного верстата в порівнянні з аналогічними машинами є гідравлічна система установки робочого зазору, механізм настройки паралельності вальців і охолоджувані вальці.

Представляємо вам відео-випробування плющильного верстата перед відправкою його замовнику:

Плідна співпраця Групи компаній «ГРАНА» з НВО почалася 8 років тому з поставки комплекту обладнання гречезавода і частково обладнання овсозавода. На сьогодні підприємства «ГРАНА» переробляють на добу 1100 тонн пшениці в борошно, 165 тонн зерна круп'яних культур, а також виробляють 480 тонн комбікормів і кормових сумішей.

Продукція з товарним знаком «ГРАНА» зарекомендувала себе у всіх регіонах Росії і в країнах ближнього зарубіжжя. Щорічно кілька видів продукції Об'єднання перемагають за підсумками всеросійської Програми "100 кращих товарів Росії" і конкурсу "Кращий Алтайський товар". І це не дивно, адже до вибору постачальників обладнання об'єднання «Грана» пред'являє жорсткі вимоги і звертається тільки до перевірених виробників, і ось уже вісім років поспіль співпрацює з лідером в області зернопереробки НВО «Агро-Сімо-Машбуд».

Зараз на виробничо-експериментальних базах науково-виробничого об'єднання готують до відправки плющильний верстат ПС-600, відцентрові лущильники СІМО ЦШС-3, аеровібраційні сушарки УСХ і сортувальні машини МСХ.

Фото обладнання:

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори