Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
З 4 по 7 червня 2014 року в Києві в Національному комплексі «Експоцентр України» пройшла 26-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2014».
13.06.2014
З 4 по 7 червня 2014 року в Києві в Національному комплексі «Експоцентр України» пройшла 26-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2014», за підтримки організаторів заходу: Міністерства аграрної політики та продовольства України та ТОВ «Промфінінвест».
Це щорічний захід є найбільшим на всій території Східної Європи і країн СНД, і грає дуже важливу роль у розвитку агропромислового комплексу України.
В «АГРО-2014» взяли участь понад 900 підприємств з 16-ти країн. У числі відвідувачів були перші особи держави, керівники АПК з усіх регіонів України, а також топ-менеджери і фахівці сільських господарств і агропромислових підприємств.
Приймали участь у виставці і співробітники НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» спільно з ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод ім. С.М. Кірова».
Непідробний інтерес відвідувачів був виявлений до обладнання «АГРО-СІМО-МАШБУД» з виробництва комбікормів для домашніх тварин з невеликою тоннажністю - від 3 до 40 т/добу. Так, в основному, власники і представники агропідприємств зацікавилися міні-комбікормовими установками МКУ-1,5 і МКУ-3. За словами відвідувачів, це краща пропозиція на ринку за якістю корму, універсальностю і ціною. Дані установки ідеально підходять для невеликих господарств, завдяки своїй універсальності (можна використовувати до 6 сировинних компонентів), високій якості корму, і роботі при широкому діапазоні температур (від -10 до +40). Також був виявлений інтерес до подрібнювача ІС-1, плющильних верстатів ПС-400 і ПС-600.
Крім цього, видно явне зростання фермерських господарств, так як більшість відвідувачів цікавилися ще не освоєними видами діяльності. Так, ті хто займалися тільки вирощуванням зерна, планують організувати його переробку в борошно, крупу або комбікорми, в залежності від культур. Відповідно для таких компаній НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» підготували комплексні пропозиції щодо створення заводів «під ключ» з продуктивністю їх від 3 до 40 т/добу, починаючи з створення проекту заводу, комплектації обладнання, його монтажу та наладки, і закінчуючи навчанням персоналу і автоматизацією управління. Як бачимо, фермерські господарства і Агрохолдинги продовжують розвиватися, нарощувати свої виробництва, а це значить що агросектор України продовжує бути більш-менш стабільним в умовах нинішньої економічної і політичної турбулентності, а отже найбільш привабливим для інвестицій.