+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

З гордістю про наших клієнтів!

Зовсім недавно, 15 квітня 2016 року, після повного циклу реконструкції заводу компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» запустили у виробництво гречезавод продуктивністю 55 т/добу зерна.

15.12.2016

Зовсім недавно, 15 квітня 2016 року, після повного циклу реконструкції заводу компанією НВО «Агро-Сімо-Машбуд» запустили у виробництво гречезавод продуктивністю 55 т/добу зерна в м. Абдуліно Оренбурзької області. З моменту запуску компанія ТОВ «Спектр» продовжує розвиватися і завойовувати ринки збуту по всій території РФ, країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Сьогодні колектив підприємства з урахуванням отриманих навичок експлуатації вийшов на продуктивність крупозаводу по переробці гречки 57-58 тонн на добу зерна. З огляду на високу динаміку розвитку компанії ТОВ «Спектр», а також високі економічні показники, компанію відвідали журналісти каналу ОРТ в рамках зйомок передачі «На рідній землі».

За словами глави муніципального освіти Абдулінского міського округу сьогодні підприємство вже займає лідируючі позиції не тільки в районі, а й в області по виробництву гречаної крупи вищого сорту.

Виробництво якісних круп вимагає відмінної продукції рослинництва, кваліфікованої та якісної підготовки і, зрозуміло, високотехнологічного обладнання. Саме тому ТОВ «Спектр» незмінно залишається постійним клієнтом Науково-виробничого об'єднання «Агро-Сімо-Машбуд». Компанією-виробником обладнання в рамках реконструкції заводу було проведено: аудит, проектування, виготовлення технологічного зернопереробного обладнання, поставка, монтаж, шеф-монтаж, пуско-наладка та навчання персоналу.

Після реконструкції завод включає в себе:

Спроектована лінія НВО «Агро-Сімо-Машбуд» з виробництва гречаної крупи дозволяє використовувати лузгу як біопаливо, що дає відчутну економію на енерговитрати виробництва. Завдяки технологічній чистоті лушпиння гречки, її надлишки ТОВ «Спектр» досить успішно продає в Китай і Японію.

Найзначнішим підтвердженням якісного зернопереробного обладнання НВО «Агро-Сімо-Машбуд» є успіх і процвітання її клієнтів. ТОВ «Спектр» на своєму прикладі ілюструє всі вигоди із співробітництвом з українською компанією-виробником обладнання повного циклу.

Крокувати в ногу з часом, неухильно контролювати якість обладнання, постійно покращувати і оптимізувати виробничі технології, допомагати і підтримувати своїх клієнтів - основний постулат НВО «Агро-Сімо-Машбуд».

Надаємо вашій увазі фото-звіт працюючого гречезаводу.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори