+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Шеф-монтаж і пуско-налагодження гречезавода в Литві

У 1-му кварталі цього року компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» поставила технологічне обладнання та комплектуючі гречезавода замовнику з Литви - відомому виробнику круп та інших продуктів харчування, власникові численних міжнародних нагород за якість продукції. П'ятьма євро-фурами було відвантажено 103 одиниці обладнання.

13.08.2019

У 1-му кварталі цього року компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» поставила технологічне обладнання та комплектуючі гречезавода замовнику з Литви - відомому виробнику круп та інших продуктів харчування, власникові численних міжнародних нагород за якість продукції. П'ятьма євро-фурами було відвантажено 103 одиниці обладнання, в тому числі: основне технологічне обладнання з очищення та підготовки зерна, обладнання вентиляційних, аспіраційних та пневмотранспортних систем, вагове обладнання.

По факту постачання в Литві були проведені монтажні роботи під керівництвом провідних фахівців НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД». Наша компанія, до речі, завжди наполегливо рекомендує шеф-монтажні роботи із залученням спеціаліста постачальника. Це дозволяє уникнути різних помилок при монтажі та швидко вивести об'єкт на проєктну потужність. Також компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» надає консультаційні послуги робочому персоналу, знайомить з новими технологіями та обладнанням крупозавода для отримання гарантованого фактичного виходу готової продукції.

Отже, наші фахівці на місці провели тестування якості проведених монтажних робіт. В процесі тестування заводу фахівці-технологи здійснили настройку всього обладнання, а також пультів автоматичного управління всім комплексом обладнання гречезавода. Найближчим часом після запуску замовником парової котельні буде зроблений остаточний запуск виробництва першої партії готового продукту – гречаної крупи ядриці.

Ми не тільки виготовляємо і продаємо обладнання, але і надаємо всі послуги, спрямовані на підвищення виходу і якості готової продукції, збільшення продуктивності праці та скорочення витрат на виробництво.

Робіть свідомий вибір при замовленні об'єктів зернопереробки!

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Гаряча пора для постачання обладнання
10.07.2024

Гаряча пора для постачання обладнання

Подробнее
Обладнання для крупозаводів у Казахстані
11.06.2024

Обладнання для крупозаводів у Казахстані

Подробнее
Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
23.05.2024

Європейські компанії обирають обладнання від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні
14.05.2024

Синергія інновацій та традицій на ринку переробки зернових в Україні

Подробнее
Догори