+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Шеф-монтаж і пуско-налагодження гречезавода в Литві

У 1-му кварталі цього року компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» поставила технологічне обладнання та комплектуючі гречезавода замовнику з Литви - відомому виробнику круп та інших продуктів харчування, власникові численних міжнародних нагород за якість продукції. П'ятьма євро-фурами було відвантажено 103 одиниці обладнання.

13.08.2019

У 1-му кварталі цього року компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» поставила технологічне обладнання та комплектуючі гречезавода замовнику з Литви - відомому виробнику круп та інших продуктів харчування, власникові численних міжнародних нагород за якість продукції. П'ятьма євро-фурами було відвантажено 103 одиниці обладнання, в тому числі: основне технологічне обладнання з очищення та підготовки зерна, обладнання вентиляційних, аспіраційних та пневмотранспортних систем, вагове обладнання.

По факту постачання в Литві були проведені монтажні роботи під керівництвом провідних фахівців НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД». Наша компанія, до речі, завжди наполегливо рекомендує шеф-монтажні роботи із залученням спеціаліста постачальника. Це дозволяє уникнути різних помилок при монтажі та швидко вивести об'єкт на проєктну потужність. Також компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» надає консультаційні послуги робочому персоналу, знайомить з новими технологіями та обладнанням крупозавода для отримання гарантованого фактичного виходу готової продукції.

Отже, наші фахівці на місці провели тестування якості проведених монтажних робіт. В процесі тестування заводу фахівці-технологи здійснили настройку всього обладнання, а також пультів автоматичного управління всім комплексом обладнання гречезавода. Найближчим часом після запуску замовником парової котельні буде зроблений остаточний запуск виробництва першої партії готового продукту – гречаної крупи ядриці.

Ми не тільки виготовляємо і продаємо обладнання, але і надаємо всі послуги, спрямовані на підвищення виходу і якості готової продукції, збільшення продуктивності праці та скорочення витрат на виробництво.

Робіть свідомий вибір при замовленні об'єктів зернопереробки!

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори