+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

ТОП-3 прибуткових бізнесів зернопереробки 2023

При виборі напряму для початку нових бізнес-проектів дуже важливим є отриманий досвід вже реалізованих проєктів. І найчастіше виникає важливе питання, яке обладнання стало вигідним придбанням та вкладенням у зернопереробників. Підсумувавши замовлення в цьому році, можна чітко визначити лідерів продажів.

07.12.2023

прибыльный бизнес

При виборі напряму для початку нових бізнес-проектів дуже важливим є отриманий досвід вже реалізованих проєктів. І найчастіше виникає важливе питання, яке обладнання стало вигідним придбанням та вкладенням у зернопереробників. Підсумувавши замовлення в цьому році, можна чітко визначити лідерів продажів. Отже, поїхали, ділимося результатами нашої аналітики нижче:

3-є місце - Міні комбікормова установка МКУ

Призначена для виробництва повнораціонних розсипних комбікормів згідно з заданою рецептурою, що задовольняють потреби всіх видів птиці, свиней та великої рогатої худоби в мінеральних, поживних та біологічних речовинах. Продуктивність варіюється від 0,7 т/год до 3 т/год залежно від виду комбікормової установки.

Причини популярності:

  • якісний корм вже тут і зараз! – зменшення собівартості комбікорму та скорочення витрат на його транспортування;
  • гарантія якості кормів - наявність горизонтального змішувача забезпечує однорідність змішування шести різноманітних сировинних компонентів до 97%, а також дозволяє вводити рідкі компоненти;
  • можливість зміни сезонного регулювання складу комбікормів, з'являється можливість поекспериментувати зі складом кормів для отримання необхідних показників. А наявність контролера забезпечує моментальний перехід із рецепта на рецепт;
  • контроль за дозуванням компонентів кормів - система тензометрії з пневматичним завантаженням забезпечує високу точність дозування та зводить до мінімуму витрати праці;
  • установка монтується як збірний конструктор та не вимагає спеціальної будівлі;
  • для обслуговування установки достатньо одного оператора з відповідним рівнем підготовки.

На виході ви отримуєте якість виробленого корму відповідно до чинних державних норм та стандартів на комбікорм.

Міні комбікормова установка
Мінікомбікормова установка
установка МКУ

2-е місце в ТОПі займає Агрегатний вальцьовий млин АВМ-15

Призначений для переробки зерна на борошно вищого та першого сортів. Млин являє собою комплекс малогабаритного зерноочисного, розмельного, просіюючого, транспортного та електроустаткування. Такі млини мають особливий попит у тих аграріїв, які оцінюють вигоду борошна як вихідного продукту. Зазвичай до придбання таких млинів вдаються фермери, які мають доступну або свою сировину (зерно) і готові до наступного кроку - виробництво борошна для подальшого використання в харчовій промисловості або для продажу його (борошна), зокрема, на експорт.

Чому популярний? - Невеликі габарити та вага, висока якість і вихід отриманого борошна при невеликій витраті електроенергії вигідно відрізняють цей агрегатний млин. Великою зручністю є те, що всі механізми млинів монтуються на спеціальній збірній металевій станині, внаслідок чого відпадає потреба у будівництві спеціальної будівлі. Як правило, міні-млин АВМ монтується в ангарі висотою до 6 м, який одночасно є складом сировини, і складом готової продукції. Завдяки повній автоматизації та механізації технологічного процесу розмелювання зерна для обслуговування млинів потрібно лише 2 особи!

Агрегатний вальцьовий млин
Міні млин
млин АВМ-15

1-е місце! Лідер продажу серед переробних комплексів - Мінікрупоцех марки Р6-МКЦ-15

Малогабаритний агрегатований мінікрупоцех (модульний завод) забезпечує продуктивність до 15 тонн переробленого зерна на добу. Такі установки успішно працюють як в Україні, так і у європейських країнах. Особливістю мінікрупоцеху МКЦ-15 є те, що він може переробляти мінімум три види зернових (горох, ячмінь та пшеницю). А за його комплектації вузлом дежермінації (виділення зародка) – ще й кукурудзу.

Чому популярний? – можливість виробляти на одній установці 3-4 види круп, при цьому гарантовано отримання високоякісної крупи! Мінікрупоцех є малогабаритною установкою, яка монтується на компактній металоконструкції й розміщується в одноповерховій будівлі - ангарі заввишки до 6 м. В основному, така будівля є і складом сировини, і складом готової продукції. Привабливий факт - це можливість виробництва асортименту круп із 4-х найменувань.

Мінікрупоцех Р6-МКЦ-15
Міні крупоцех
модульний завод МКЦ-15

Окупність кожної з топових ліній - до 1 року, що є визначальним критерієм при виборі напряму для вкладень.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори