+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Запуск універсальної лінії зернових пластівців

Фахівцями нашої компанії був проведений пуск універсальної лінії зернових пластівців, в тому числі пластівців, що не вимагають варіння (НТВ), і навчання персоналу навикам роботи.

01.12.2020

Як раніше ми вже повідомляли (від 18.08.2020 р), в кінці серпня фахівці НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» приступили до монтажу обладнання універсальної лінії пластівців на харчоконцентратному заводі в Республіці Білорусь (Початок проекту тут). Обладнання було 100% поставлено Замовнику на склад 24 серпня 2020 року і за 75 календарних днів повністю змонтовано.

В період з 09.11.2020 по 18.11.2020 нашими фахівцями був проведений пуск універсальної лінії зернових пластівців, в тому числі пластівців, що не вимагають варіння (НТВ), і навчання персоналу навикам роботи. За 9 днів на лінії були відпрацьовані режими на трьох видах пластівців (вівсяних, ячних і гречаних), і була досягнута проектна продуктивність 800 - 1 200 кг/год (на гречаних - 800 кг, на вівсяних і ячних - 1 200 кг).

В даний час лінія цілодобово працює на повній продуктивності, а вироблена на ній продукція вже законтрактована торгуючими компаніями на рік вперед! Це ще раз підтверджує затребуваність такого виду продуктів на споживчому ринку продовольчих товарів.

Ми постійно вдосконалюємо наші технології і обладнання, представляючи замовникам надійні лінії для ведення прибуткового бізнесу.

Пропонуємо відео та фото матеріали з запуску лінії пластівців:

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Щиро вітаємо Вас із Різдвом і Новим роком!
20.12.2024

Щиро вітаємо Вас із Різдвом і Новим роком!

Подробнее
Нові крупозаводи в Чехії
03.12.2024

Нові крупозаводи в Чехії

Подробнее
Експорт технологічного обладнання до Туреччини
08.11.2024

Експорт технологічного обладнання до Туреччини

Подробнее
Розширення обсягів поставок до Казахстану
29.10.2024

Розширення обсягів поставок до Казахстану

Подробнее
Догори