+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Заводи «під ключ»

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» розробляє високоефективне обладнання, яке захищено патентами та авторськими свідоцтвами. Компанія реалізує під замовлення всі види обладнання для заводів з виробництва круп, пластівців, борошна і комбікормів з продуктивністю від 7 до 250 т/добу. На весь асортимент обладнання є свідоцтва відповідності.
Якість і надійність обладнання вже перевірили понад 3218 підприємств України, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Польщі, Латвії, Австрії, Італії та Нової Зеландії.

В сьогоднішніх реаліях заводи з переробки зерна в борошно, пластівці, крупи, комбікорми стають дуже популярними. Беручи до уваги їх економічну ефективність і постійну затребуваність, такі заводи користуються попитом у агрохолдингів, зернозаготівельних господарств, великих фермерських господарств.

Враховуючи попит на будівництво заводів під ключ, НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» пропонує послугу по організації повнокомплектних заводів «під ключ» з переробки зерна. Ми створюємо, встановлюємо, запускаємо в роботу заводи і лінії по зернопереробці різної продуктивності. Заводи з переробки зерна «під ключ» - сучасні заводи з гарантією.

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» надає повний спектр послуг в області організації виробництва крупи, борошна, пластівців і комбікормів «під ключ»:

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» ГАРАНТУЄ:

1. Високу якість обладнання: гарантія 15 місяців

2. Якість готової продукції, виробленої на нашому обладнанні, перевищує ГОСТи

3. Вихід готової продукції перевищує нормативи.

На обладнання є всі необхідні дозвільні документи та декларації про відповідність технічним регламентам для Казахстану, України та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Для країн Євросоюзу обладнання супроводжується декларацією EU відповідно до вимог директив:

 • 2006/42/ EU;
 • 2014/35/ EU;
 • 2014/30/ EU.

Дане обладнання призначене для отримання високоякісної зернової продукції, яка відповідає існуючим стандартам.

Схема етапів по організації виробництв зернопереробки "під ключ":
Етапи організації заводу з виробництва круп «під ключ»:

В НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» досконально продуманий весь процес створення заводу на території замовника. Він укладається в вісім етапів:

 • Проводиться обстеження будівельного майданчика. Цей етап виконується після звернення клієнта і вибору їм бажаного заводу. Як правило, більшість ліній встановлюються в поверхових приміщеннях. Економічно більш ефективним є використання існуючих будівель з їх реконструкцією під нове виробництво, що дозволяє істотно знизити капітальні витрати.
 • Триває підготовка та затвердження технологічної і монтажної документації.
 • Виготовляється необхідне обладнання на найбільших заводах-виробниках зернопереробного обладнання. Залежно від сезону термін виготовлення обладнання може бути від 60 до 110 робочих днів.
 • Проводиться доставка обладнання, при доставці в інші країни і митне очищення. Терміни доставки прораховуються в кожному конкретному випадку, вони можуть складати від 7 до 21 дня.
 • Виконується монтаж обладнання. За бажанням замовника його можуть виконувати або фахівці НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» або ж залучені робітники під керівництвом шеф-монтажника з нашого об'єднання.
 • Виробляються пуско-налагоджувальні роботи. Для того щоб робота обладнання відразу була ефективною і прогнозованою, ці роботи проводяться із залученням персоналу замовника.
 • Відбувається навчання персоналу. Цей етап необхідний, щоб уникнути збоїв, поломок в роботі обладнання і отримання навичок в його експлуатації.
 • Виробництво запускається в роботу. З цього моменту на все обладнання розповсюджується річна заводська гарантія.

Всі заводи з переробки зерна від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» - це сучасні, високотехнологічні автоматизовані виробництва, але при цьому прості в управлінні, які дозволяють отримувати конкурентну, високорентабельну якісну зернову продукцію.

Часто задавані питання

01. Який термін від розробки проекту до монтажу та пусконалагодження заводу?

Мінімальний термін від розробки проекту до введення в експлуатацію - 10 місяців, максимальний - до 16 місяців.

02. Де можна побачити побудовані заводи?

Всі фото і відео реалізованих проектів публікуються на сайті. Вживу подивитися побудовані об'єкти можна після узгодження з адміністрацією працюючих заводів. Також Ви можете отримати консультацію провідних фахівців компанії і придбати наше обладнання.

03. Які види зернопереробних підприємств ми проектуємо?

Наша компанія проектує, розробляє і впроваджує нові технології та обладнання на:
- крупозаводах і лініях з виробництва круп (гречезаводи, гречепросозаводи, овсозаводи, кукурузозаводи, або універсальні крупозаводи з виробництва декількох видів круп);
- заводах і лініях з виробництва зернових пластівців (вівсяних, рисових, гречаних, пшеничних, горохових та ін.);
- модульних заводах: міні-крупоцехах, міні-млинах, міні-комбікормових установках;
- млинах сортового помелу для виробництва борошна, лініях толокна;
- заводах з виробництва комбікормів для ВРХ, домашньої птиці, кролів, кіз.

04. Яка продуктивність заводів «під ключ»?

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» розробляє, виробляє і впроваджує повнокомплектні виробництва «під ключ» продуктивністю:
- крупозаводи: від 7 до 250 т/добу;
- комбікормові заводи: від 15 до 800 т/добу;
- млини: від 7 до 500 т/добу.

05. Яка гарантія на обладнання?

Гарантія на обладнання складає 15 місяців. Компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування безпосередньо і через мережу представництв.

Догори