+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Заводи з виробництва пластівців

Заводи з виробництва пластівців від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» - це сучасне комплексне рішення для підприємств, що спеціалізуються на переробці зернової сільськогосподарської продукції. Заводи з виробництва пластівців виробляють два види продукції: пластівці, які вимагають варіння і ті, які готуються без варіння. Вихід пластівців з крупи становить 95%. Дані заводи автоматизовані, управління роботою здійснюється за допомогою комп'ютера, технологічна лінія пройшла багато випробувань і дозволяє отримувати високоякісний продукт, який сьогодні дуже затребуваний у споживачів.

В асортименті технологій від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» представлені лінії по виробництву пластівців різної продуктивності - від 600 кг/год до 3 000 кг/год. Дані лінії відрізняються тільки потужністю обладнання, а процес виробництва всюди аналогічний. Можна використовувати наступну сировину: ячмінну крупу, гречану, вівсяну, пшеничну, кукурудзяну, рисову, житню, горох.

Готові бізнес-проекти ліній з виробництва зернових пластівців «під ключ»:

Процес виробництва пластівців включає в себе наступні етапи і перелік необхідного обладнання:

  • 1-й етап – зважування крупи. Для цієї мети використовується ваговий дозатор.
  • 2-й етап – повітряний контроль - відділення дрібних домішок (мучелі) від крупи за допомогою потоку повітря. Виконується повітряним сепаратором АСХ.
  • 3-й етап – попередній підігрів сировини. Виконується за допомогою пари на конвеєрі гвинтовому (паровому) Ш-200.
  • 4-й етап – парова обробка крупи прямим контактом високого тиску пари з крупою. Покликана впливати температурою і вологою, що підвищує споживчі якості кінцевого продукту. Обробка виконується насиченою водяною парою в пропарювачах ПЗ-3, ПЗ-4.
  • 5-й етап – підсушування. Цей етап виконується двічі: до плющення зерна і після нього. Основна мета підсушування - усунення поверхневої вологості. Виконується на сушарці аеровібраційній УСХ.
  • 6-й етап – плющення зерна - процес перетворення крупи в пластівці заданої товщини. Виконується на верстатах плющильних ПС-400 або ПС-600. Після плющення пластівці знову підсушують і охолоджують на сушарці аеровібраційній УСХ.
  • Останній етап – фасування готової продукції (зернових пластівців).

В результаті з гречаної, ячмінної, вівсяної, рисової і іншої крупи виходять пластівці, які відповідають усім сучасним вимогам і стандартам. На обладнання заводів по виробництву пластівців дається гарантійний термін 15 місяців, а також проводиться післягарантійне обслуговування.

Компанія надає повний комплекс послуг з організації заводу «під ключ»:

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» ГАРАНТУЄ:

1. Висока якість обладнання: гарантія 15 місяців

2. Якість готової продукції, виробленої на обладнанні перевищує ГОСТи

3. Вихід готової продукції перевищує нормативи

На обладнання є всі необхідні дозвільні документи, декларації ЄС для Євросоюзу і декларації про відповідність Митного союзу (Казахстан).

Для країн Євросоюзу обладнання супроводжується декларацією EU відповідно до вимог директив:

  • 2006/42/ EU;
  • 2014/35/ EU;
  • 2014/30/ EU.
Догори