+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Виробничі потужності

Замовлення обладнання за розробками НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» відбувається на найбільших заводах-виробниках зернопереробного обладнання: ПрАТ «Хорольський механічний завод» (колектив підприємства складається з 345 працівників) та ТОВ «Монтажник-К», де регулярно проводяться випробування і тестування нових машин і обладнання.

ПрАТ «Хорольський механічний завод»

Виготовляє зерноочисні сепаратори, борошняно-круп'яні розсіви, а також широкий асортимент зернодробарок, норій, шнекових транспортерів та різного обладнання для виробництва круп і комбікормів. В арсеналі заводу - понад 70 одиниць сучасного обладнання.

ТОВ «Монтажник-К»

Виготовляє пропарювачі марки ПЗ, плющильні верстати ПС, сушарки вертикальні ВС-10М, просіювачі ЦС-1М, турбосепаратори ТС, дежермінатори ДС, остеломач-пуховідділювач ЦОС-1, відцентрові лущильники ЦШС-3 і БШС-3 1, рушально-дробильні машини РДС-1 та РДП-1, барабанну сушарку БС та засувки ДУ-200, ПШЗ. Одним із напрямів діяльності компанії є виготовлення нестандартного технологічного обладнання для різних галузей промисловості як на підставі креслень та вимог замовника, так і застосовуючи власні конструкторсько-технологічні розробки.

На заводі грамотно і професійно проводиться конструкторсько-технологічне проектування обладнання з урахуванням всіх вимог замовника. Підприємство всебічно розвивається і самовдосконалюється. Організація виробництва дозволяє ефективно і якісно, з мінімальними затратами та у встановлений за договорами з замовниками термін виконувати замовлення. Верстатний парк оновлюється і модернізується, в пріоритеті обладнання з програмним забезпеченням.

Фотогалерея

ТОВ Бердичівський металообробний завод «ГЛОБАЛМЕТСЕРВІС»

ТОВ «ГЛОБАЛМЕТСЕРВІС» надає широкий спектр послуг виготовлення високоякісної металопродукції (виготовлення деталей, вузлів, агрегатів, складальних одиниць та виробів в цілому).

Основним напрямком діяльності являється високоточна лазерна різка різних матеріалів і високоточне гнуття на сучасних станках з системою ЧПК. Сучасна виробничо-технічна база дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності в максимально короткий термін.

  • Лазерна різка матеріалів: Система лазерного розкрою з ЧПУ BODOR C3Fiber
   • Максимальний розмір листа 3000х1500 мм;
   • Мінімальна ширина різу 0,1 мм;
   • Максимальне навантаження на стіл 900 кг;
   • Лазерне джерело 12 кВт;
   • Різання відбувається в середовищі повітря, кисню/азоту;
   • Максимальна товщина листа: вуглецева сталь (Q235А) - 45 мм, нержавіюча сталь (ASSI 201) - 40 мм.
  • Гнуття матеріалів: Гідравлічний листорозгинальний прес з ЧПК Inanlar HAP 170 30/25 Prestige
   • Довжина гнуття 3050 мм;
   • Номінальне зусилля 170 т;
   • Відстань між опорами рами 2550 мм;
   • Кількість керованих осей - 6 шт (X1, X2, R1, R2, Z1, Z2);

Також виконуються роботи з вальцювання обичайок, виготовлення сферичних, еліптичних, торосферичних днищ та заглушок; електроварні роботи, малярні роботи, механічна обробка вузлів та деталей.

Чорна сталь, товщина 25 мм, повітря, фланець для дежермінатора. Час різання 3 хвилини:

Нержавка, повітрям, товщина 30 мм, час - 1 хвилина 40 секунд:

40 мм с киснем за 1 хвилину 20 сек:

Догори