Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
Велика українська компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» із постачання зернопереробного обладнання для крупозаводів «під ключ» відвантажує технологічне обладнання для модернізації гречезаводу в Київській області.
14.04.2025
В сучасний період ми стали очевидцями світових економічних гойдалок, що хаотично зачіпають усі сфери: фондові ринки, ф'ючерси, мита на зовнішньоекономічному ринку тощо, що безумовно позначиться і на експорті сільськогосподарської продукції.
Раніше Єврокомісар з питань сільського господарства Крістоф Гансен заявляв, що Брюссель прагне знайти нову угоду для торгівлі з Україною, оскільки 5 червня спливає термін дії автономних торгових заходів для підтримки українського експорту. Але оперативного рішення не знайшли, продовження лібералізації торгових умов не буде. Як заявила Рада Євросоюзу: «Поточні заходи у будь-якому разі будуть скасовані…». І якщо минулого року обмеження торкнулися експорту кукурудзи, то тепер ситуація торкнеться всієї продукції, і торгівлі сировинного зерна у тому числі.
Як це вплине на зернопереробну галузь? Чи це буде стимулом для перегляду пріоритетів агроринку на користь переробки зерна? Можливо так. Не дарма останніми роками все впевненіше і частіше стають розмови про те, що вивозити зерно як сировину – недооцінена левова частина втраченого прибутку. Але не для зернотрейдерів, звісно! Проте за останні 12 років світовий ринок продуктів переробки зерна зріс майже на 10 млрд. доларів. Що ж до Європи, приріст торгівлі продукцією зернопереробки особливо помітний. У Європі обсяг борошномельної продукції збільшився на 4,8 млрд дол. Що свідчить про раціональне використання імпортного зерна. Звичайно, така важлива галузь як зернопереробка заслуговує на увагу держави! Але поки великі світові політики бодаються митом на імпорт, досвідчені українські бізнесмени в нинішній ситуації вже збільшують продуктивність переробки зерна на крупи та пластівці.
Тим часом, велика українська компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» з постачання зернопереробного обладнання для крупозаводів «під ключ» відвантажує технологічне обладнання для модернізації гречезаводу в Київській області. За рахунок нового обладнання гречезавод посилюється блоком гідротермічної обробки для пропарювання гречки, а також зроблено акцент на збільшення продуктивності заводу загалом. Вже кількома партіями відвантажено наступне обладнання: Верстати вальцедекові СГР-600 для лущення зерна гречки, Сушарки ВС-10М, Сепаратори повітряні марки АСХ, Пропарювачі гречки ПЗ-1, Розсіви самобалансні РК-4, Сепаратори магнітні Б8-БМП. А також транспортне та аспіраційне обладнання: конвеєри гвинтові KS-160, Установки циклонів батарейні з шлюзовими затворами та приводами ББЦп-300 та ББЦп-350, радіальні пилові вентилятори ВРП з різними потужностями.
Можливо, ЄС підготує нову систему квот на імпорт українських товарів агропродукції, але рівень умов буде менш щадним. Тому досвідчені підприємці розуміють, що краще завжди мати «твердий ґрунт» прибуткового бізнесу, особливо якщо це стосується такого цінного та затребуваного продукту як крупа.