+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Активізація аграрного ринку: нові проекти в Казахстані

Ось уже 15 місяців, як Україна бореться за свою незалежність та за мир без насильства та агресії, при цьому успішно справляється з обсягами виробництва в аграрній сфері, попри все не допускаючи продовольчу кризу. Останнім часом значно розширилися можливості експорту нашої продукції (обладнання для переробки зернових) не лише на європейські ринки, а й на схід, а саме на ринок Казахстану.

01.06.2023

аграрний ринок казахстану

Ось уже 15 місяців, як Україна бореться за свою незалежність та за мир без насильства та агресії, при цьому успішно справляється з обсягами виробництва в аграрній сфері, попри все не допускаючи продовольчу кризу. Наприклад, протягом останніх 10 місяців «зерновий коридор» став основним шляхом експорту українського зерна, яким було експортовано близько 30,2 млн. т аграрної продукції, що становить 52 % всього експорту.

Проте вже зараз необхідно створювати нову стратегію бізнесу з урахуванням факторів, від яких залежить поведінка світового ринку. Останнім часом значно розширилися можливості експорту нашої продукції (обладнання для переробки зернових) не лише на європейські ринки, а й на схід, а саме на ринок Казахстану. Та й сам казахстанський ринок зерна зараз також зазнає деяких змін. В останні кілька років казахстанський ринок зерна і борошна страждав через нелегальне ввезення російської пшениці, що суттєво ускладнювало експорт власної продукції на ринках Азії через багаторічні «сірі схеми імпорту» і, як наслідок, через демпінг цін. Більше того, місцеві аграрії всерйоз задумалися про розширення ринку не лише власної зернової сировини, а й продуктів глибокої переробки зерна пшениці, гречки, вівса та кукурудзи. Отже, 10 квітня 2023 року набрав чинності наказ міністра сільського господарства Казахстану про заборону ввезення пшениці автомобільним транспортом на шість місяців.

З відкритих джерел відомо, що у 2022 р. валовий збір зернових та зернобобових у Казахстані зріс до 18,4 млн. тонн, з яких пшениця – 14,6 млн. тонн. Сьогодні в Казахстані діє близько 174 великих зернопереробних підприємств. І близько 55% від вирощених зернових переробляється на зернопереробних підприємствах Казахстану. Таким чином, республіка швидко нарощує власні обсяги переробки зерна. Внаслідок чого наша компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» бачить суттєве зростання інтересу до нашого обладнання для переробки зерна у крупу, пластівці, борошно.

Нині ми перебуваємо на етапі підписання контрактів із кількома зернопереробними підприємствами Казахстану. Укладенню договорів поставок сприяє той факт, що в Казахстані вже працює 5 зернопереробних підприємств на нашому обладнанні, відповідно замовники мають можливість переконатися у надійності, продуктивності та високій якості нашого обладнання. Сьогодні ми вже виграли тендер на проектування та постачання комплекту обладнання універсального крупозаводу з переробки зерна вівса, пшениці, ячменю та гороху у крупу з універсальною лінією зернових пластівців, а також на постачання комплекту обладнання гречезаводу. З рештою компаній ми успішно ведемо заключні переговори щодо умов постачання.

Незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати та успішно реалізовувати різні проекти не лише в Україні, а й у Центральній Азії та країнах Європи.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Щиро вітаємо Вас із Різдвом і Новим роком!
20.12.2024

Щиро вітаємо Вас із Різдвом і Новим роком!

Подробнее
Нові крупозаводи в Чехії
03.12.2024

Нові крупозаводи в Чехії

Подробнее
Експорт технологічного обладнання до Туреччини
08.11.2024

Експорт технологічного обладнання до Туреччини

Подробнее
Розширення обсягів поставок до Казахстану
29.10.2024

Розширення обсягів поставок до Казахстану

Подробнее
Догори