+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Мінікрупоцех як універсальне рішення для сільських і фермерських господарств

Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, фермерські господарства просто зобов'язані бути гнучкими в виробленому асортименті, їм доводиться швидко підлаштовуватися під попит, що наразі вимагає ринок.

04.11.2016

Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, фермерські господарства просто зобов'язані бути гнучкими в виробленому асортименті, їм доводиться швидко підлаштовуватися під попит, що наразі вимагає ринок. Саме для таких гнучких і важливих завдань НВО «Агро-Сімо-Машбуд» ось уже 24 роки успішно виробляє і поставляє мінікрупоцехи марки Р6-МКЦ.

У серпні цього року ми отримали чергове замовлення на поставку мінікрупоцеха Р6-МКЦ-15 та модуля підготовки зерна P6-МПЗ-15 від Литовської сільськогосподарської компанії «Kedainiu Rajono Pajieslio». На даному етапі все обладнання вже виготовлено та відправлено замовнику. Варто відзначити, що компанія «Kedainiu Rajono Pajieslio» раніше займалася тільки вирощуванням зернових, бобових і олійних культур. Після установки і пусконалагодження мінікрупоцеху Р6-МКЦ-15 від української компанії НВО «Агро-Сімо-Машбуд», вона зможе самостійно переробляти ячмінь, пшеницю і горох.

Мінікрупоцех Р6-МКЦ-15 представляє комплекс лущильно-шліфувального, розмельного, пневмотранспортного та електрообладнання, управління яким здійснюється з пульта управління. У даному мінікрупоцеху передбачений індивідуальний тепловий захист всіх електродвигунів, забезпечене взаємне блокування технологічно пов'язаних машин. Окремо варто відзначити, що установка Р6-МКЦ-15 пройшла оновлення і вдосконалення, в ній замінені старі лущильникиР6-МШ на більш сучасні МШХ.

У стандартну комплектацію мінікрупоцеху Р6-МКЦ-15 входить: модуль завантаження, накопичувач зерна, машини лущильні, блок вальцьових верстатів (2 верстати Р6-ВС.185х250), розсіви, батарея розвантажувачів, продуктопроводи, установка вентилятора, самопливи, повітропроводи, рама, майданчик для обслуговування вальцьових верстатів, магнітний сепаратор, модуль збору відходів, електрообладнання, станина крупоцеху та комплект запасних частин.

З введенням в експлуатацію мінікрупоцеху Р6-МКЦ-15 асортимент компанії «Kedainiu Rajono Pajieslio» поповниться наступними крупами: перловою; ячною; «Полтавської»; горохом цілим шліфованим 1 сорту і горохом колотим шліфованим 1 сорту.

Давайте подивимося фото-звіт перед відправкою обладнання замовнику.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори