Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.
науково-виробниче об'єднання
АГРО-СІМО-МАШБУД
у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
Виробничо-експериментальна база НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» розташована на найбільших заводах-виробниках зернопереробного обладнання ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод» (колектив підприємства складається із 428 працівників) та ПАТ "Хорольський механічний завод" (на заводі працюють 345 працівників), де регулярно проводяться випробування та тестування нових машин і обладнання.
20.06.2017
Виробничо-експериментальна база НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» розташована на найбільших заводах-виробниках зернопереробного обладнання ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод» (колектив підприємства складається із 428 працівників) та ПАТ "Хорольський механічний завод" (на заводі працюють 345 працівників), де регулярно проводяться випробування та тестування нових машин і обладнання.
Виробнича база постійно оновлюється, модернізується та розширюється. Окремо варто зупинитися на ПАТ «Хорольському механічному заводі», який виготовляє велику лінійку зерноочисних сепараторів від 3 до 400 т/годину, борошняні та круп'яні розсвіви РК-2, РК-4, мийні машини КВД-1, вальцедекові верстати СГР-400 и СГР-600, повітряні сепаратори АСХ-2,5, АСХ-5 и АСХ-10, машини сортувальні (падді-машини) МСХ, а також широку гаму зернодробарок, норій, шнекових транспортерів та різне обладнання для виробництва круп та комбікормів. У його виробничій лінійці – понад 70 моделей обладнання, яке успішно експлуатується на території України, Росії, Молдови, Узбекистану, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі та Казахстану. І це не випадковість, а колосальна заслуга акціонерів, які щорічно 85 % прибутку направляють на розвиток виробництва та вирішення питань соціального характеру. Так, згідно з протоколом затвердження прибутку за 2016 р., на розвиток заводу направлено майже 1,7 млн. дол. для модернізації виробничої бази.
На початку червня арсенал заводу поповнився універсальним горизонтально-свердлильно-фрезерним верстатом останнього покоління W100A виобництва ReTOS Varnsdorf (Чеська Республіка).
Горизонтально-розточувальний верстат W100A застосовується як для чорнової, так і чистової обробки заготовок. Він ідеально підходить для роботи з деталями з кольорових металів, сплавів та чавуну та відмінно підходить для дрібносерійного та одиничного випуску виробів.
Також завод активно нарощує виробничі потужності в області 2-мірного лазерного різання. На початку цього року куплено вже третій лазерний станок TruLaser 3030.
Універсальні швидкісні верстати TruLaser 3030 підходять для виконання будь-яких завдань у галузі різання. Вони вигідно відрізняються універсальністю та економічністю: завод може виконувати різання листів будь-якої товщини. Твердотільний лазер TruDisk дозволяє обробляти кольорові метали та додатково підвищує продуктивність при обробці тонколистових металів. Функція BrightLine fiber забезпечує найкращу якість кромок та спрощує процес вивантаження деталей, а інші різноманітні функції гарантують максимальну надійність та продуктивність.
Наприкінці лютого змонтовано та запущено в роботу новий листозгинальний прес Bystronic Xpert 150.
Це машина преміум-класа з максимальною гнучкістю в експлуатації. Завдяки своїм компенсаційним системам, що працюють у режимі реального часу, Xpert гарантує дуже високу точність повторного позиціонування незалежно від попереднього досвіду оператора. Мабуть, найбільша у світі та легко оновлювана база даних з даними за матеріалами та інструментами дозволяє використовувати різні інструментальні системи з незмінною точністю кутів згинання.
Чудові результати гнучкі завдяки технології Pressure-Reference з автоматичною системою динамічного бомбування. Різні варіанти комплектації, що дозволяють індивідуально регулювати можливості установки. Натисканням однієї єдиної кнопки можна досягти ідеальних результатів згинання – незалежно від попереднього досвіду роботи оператора.
Всебічна підтримка CAD/CAM: від 3D-файлу до 3D-деталі всього шість клацань мишею.
Майже два роки безперебійно відпрацював зварювальний робот Kawasaki RA06L, значно покращивши зовнішній вигляд виробів та більш, ніж у 6 разів збільшивши швидкість зварювання.
Якість зварних швів гідно оцінили і наші замовники. У 2016 році обсяги виробництва зросли майже на 30 % і наприкінці року завод придбав ще одного робота Fanuk ARC Mate 120iC. У січні його було змонтовано і він вже працює.
Враховуючи кваліфіковане управління Хорольським механічним заводом, спрямоване на розвиток та розширення, з упевненістю можна сказати, що спільною роботою ми й надалі будемо стрімко поповнятися останніми інноваційними роботизованими машинами.
А поки давайте подивимося обладнання заводу.