+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Нові поставки обладнання в Литву

Наші поставки в країни Євросоюзу підтверджують успішну співпрацю з європейськими країнами. За останні роки ми значно збільшили обсяг поставок в Литву. Обладнання для переробки і зберігання зерна від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» продовжує користуватися стійким попитом.

30.01.2019

Наші поставки в країни Євросоюзу підтверджують успішну співпрацю з європейськими країнами. За останні роки ми значно збільшили обсяг поставок в Литву.

Обладнання для переробки і зберігання зерна від НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» продовжує користуватися стійким попитом. Портфель замовлень на 2019 рік комплектується новими заявками, а багато литовських компаній вже використовують технологічне обладнання НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД», розширюють асортимент виробництва шляхом установки нових ліній. Продукція цих компаній користується популярністю і попитом на ринку харчових продуктів за рахунок високої якості, що і визначає підвищений попит на наше обладнання.

В кінці січня компанія АГРО-СІМО-МАШБУД відвантажила 3 єврофури в Литовську республіку з технологічним обладнанням для 2-х великих компаній. Замовнику направили:

Окрім поставки комплектів обладнання, компанія НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» надає послуги з проектування, шеф-монтажу, пуско-налагоджувальним роботам та навчанню персоналу. Отримуючи весь спектр послуг для ефективної роботи зернопереробних підприємств, замовники отримують надійний і стабільний бізнес.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до нас прямо зараз!

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

З Днем Незалежності України!
22.08.2025

З Днем Незалежності України!

Подробнее
Нові крупозаводи «під ключ» в Європі на українському обладнанні «АГРО-СІМО-МАШБУД»
20.08.2025

Нові крупозаводи «під ключ» в Європі на українському обладнанні «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Нові великі об'єкти зернопереробки в Казахстані
31.07.2025

Нові великі об'єкти зернопереробки в Казахстані

Подробнее
Грант на розвиток переробного бізнесу для сільськогосподарських виробників
30.07.2025

Грант на розвиток переробного бізнесу для сільськогосподарських виробників

Подробнее
Догори