+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Як відомо, у Туреччині сільське господарство стало одним із найважливіших секторів, які забезпечують не лише продовольчу безпеку, а й значну частину доходів від експорту. Тут вирощуються такі зернові культури: пшениця, кукурудза, ячмінь, рис, гречка, жито, овес.

01.02.2024

обладнання для переробки гречки

«Єдиний засіб утримати державу у стані відносної незалежності – це сільське господарство. Володій ви хоч усіма багатствами світу, якщо вам нема чим харчуватися — ви залежите від інших», - говорив у XVIII столітті французький філософ Жан-Жак Руссо. Сьогодні можна додати, що добрим бонусом до продовольчої незалежності додається свобода торгівлі, обмін досвідом та технологічні інновації.

А також пан Руссо додавав: «Земля - єдине джерело багатства і лише сільське господарство його примножує». На сьогодні наше технологічне обладнання частково примножує можливості великих аграріїв та фермерських господарств у переробці зернових культур в крупи, пластівці та борошно. Наше обладнання зараз працює у багатьох країнах світу. Наприкінці минулого року компанія НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» поставила лінійку обладнання для переробки гречки в Туреччину:

    • Пропарювачі ПЗ-1 для гідротермічної обробки зерна в борошномельно-круп'яній промисловості. Призначені для пропарювання та зволоження зерна, для виробництва пластівців, круп, що не потребують варіння, а також активно використовуються в харчово-концентратній промисловості, комбікормовій промисловості та для приготування кормів;
    • Верстати вальцедекові СГР-600, призначені для лущення зерна гречки та проса;
    • Машини сортувальні МСХ (падді-машини) - для сортування продуктів лущення зернових культур, для виділення нелущених зерен з гречаної, рисової та вівсяної круп.

Як відомо, у Туреччині сільське господарство стало одним із найважливіших секторів, які забезпечують не лише продовольчу безпеку, а й значну частину доходів від експорту. Тут вирощуються такі зернові культури: пшениця, кукурудза, ячмінь, рис, гречка, жито, овес. Ця країна пропонує ідеальні умови для сільськогосподарського сектору з його чудовою географією, багатими ґрунтами та родючими сільськогосподарськими угіддями. Туреччина й надалі планує активно розвивати цю сферу. Це пояснює активізацію переговорів щодо постачання нашого обладнання турецькими великими компаніями – виробниками круп та пластівців.

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
02.04.2024

Нарощування обсягів експорту від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Подробнее
Найпопулярніший млин 2023 року
05.03.2024

Найпопулярніший млин 2023 року

Подробнее
Постачання технологічного обладнання в Туреччину
01.02.2024

Постачання технологічного обладнання в Туреччину

Подробнее
Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан
18.01.2024

Виграно тендер на постачання технологічного обладнання в Казахстан

Подробнее
Догори