+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Рекордні виходи готової продукції на обладнанні НВО «Агро-Сімо-Машбуд» в Нижегородській області

Основним фактором такого рекордного виходу готової продукції на лінії з переробки гороху, є установка лущильно-горохокольної машини СІМО ЦШС-3 (02), виконаної за авторською розробкою фахівців НВО «Агро-Сімо-Машбуд».

18.10.2017

Визначальною запорукою успішної роботи у сфері переробки зерна є висока якість готової продукції та максимально можливі виходи, що наближаються до природного вмісту ядра в зернових культурах. Даного принципу неухильно дотримується НВО «Агро-Сімо-Машбуд» при розробці нових технологій і обладнання.

Черговим підтвердженням вірності нашого підходу стало відгук постійного клієнта з Нижегородської області, який здійснював модернізацію виробництва з розширенням асортименту продукції, що випускається і збільшенням продуктивності. Раніше підприємство замовника випускало вівсяну крупу і вівсяні пластівці. У вересні 2017 року, після дооснащення виробництва додатковим технологічним обладнанням НВО «Агро-Сімо-Машбуд», замовник ввів в експлуатацію овсозавод продуктивністю 55 т/добу зерна і лінію з переробки гороху.

В рамках дооснащення виробництва НВО «Агро-Сімо-Машбуд» поставило замовнику наступне обладнання:

    • сепаратори повітряні (АСХ-2,5 і АСХ-5),
    • машина лущильно-шліфувальна Р6-МШ,
    • відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3,
    • відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина),
    • відцентрові лущильники ШО-3Х,
    • просіювач відцентровий ЦС-1,
    • машини сортувальні МСХ,
    • різні норії (всього 20 одиниць обладнання).

Зараз, коли все обладнання доставлено, змонтовано, завершені всі пусконалагоджувальні роботи та заводи працюють в повному обсязі, можна оцінити результат. Згідно зі словами замовника фактичний вихід крупи гороху колотого при переробці зерна гороху досягає 86-88%, вихід вівсяної крупи - 64,5%! Для порівняння, за чинними «Правилами організації ведення технологічного процесу на круп'яних підприємствах» норма виходу готової продукції при переробці гороху нормується в межах 73-77%, при виробництві вівсяної шліфованої крупи - 45,5%.

Таким чином на обладнанні й з використанням технологій компанії НВО «Агро-Сімо-Машбуд» фактичний вихід готової продукції перевершує нормативи по виходах готової продукції до 20%!

Основним фактором такого рекордного виходу готової продукції на лінії з переробки гороху, є установка лущильно-горохокольної машини СІМО ЦШС-3 (02), виконаної за авторською розробкою фахівців НВО «Агро-Сімо-Машбуд». Горохоколка забезпечує не тільки високий вихід колотого гороху, а й дає поліпшені якісні показники в порівнянні з аналогічними машинами. Наприклад, тільки деякі з них:

    • 100% лущення і розколювання очищеного зерна при попередньому поділі гороху на дві фракції;
    • після відцентрової горохоколки СІМО ЦШС-3 (вик. 02) горох має товарний вигляд полірованого гороху без задирів, білястих плям, не вимагає додаткового шліфування й полірування, що дозволяє значно скоротити загальну технологічну схему і питомі енерговитрати.

Якщо говорити про майже 100-% вивільнення ядра з зерна вівса, варто віддати належне інноваційній машині для лущення вівса - відцентровому лущильнику СІМО ЦШС-3.

Застосування лущильника ЦШС-3 значно підвищує коефіцієнт лущення вівса до 92 % при максимальному збереженні цілісності ядра, що значно спрощує роботу падді-машин з відбору необруша з продуктів лущення, скорочує кількість даних машин, а також дозволяє отримувати вівсяну крупу, що перевищує вимоги ГОСТу по товарному вигляду і вмісту необруша в готової продукції. Однак найважливішим економічним аргументом в застосуванні відцентрових лущильників СІМО ЦШС-3 є фактичний обсяг виходу готової продукції до 64,5 %. При використанні ЦШС-3 в порівнянні з існуючими моделями лущильників вихід готової продукції збільшується на 7 %, вихід цілого неподрібненого ядра на 10 %. Використання лущильника дозволяє істотно підвищити рентабельність виробництва і якість готової продукції.

Представляємо Вашій увазі фотозвіт з відвантаження комплекту зернопереробного обладнання замовнику.

Фотогалерея

Залишилися питання?
Підписатись на новини

Свіжі новини

Експорт технологічного обладнання до Туреччини
08.11.2024

Експорт технологічного обладнання до Туреччини

Подробнее
Розширення обсягів поставок до Казахстану
29.10.2024

Розширення обсягів поставок до Казахстану

Подробнее
У фокусі популярності – лущильна машина для сочевиці
22.10.2024

У фокусі популярності – лущильна машина для сочевиці

Подробнее
Розвиток зернопереробної промисловості у Польщі
17.09.2024

Розвиток зернопереробної промисловості у Польщі

Подробнее
Догори