+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Категории Меню

Заводи з виробництва борошна

Заводи з виробництва борошна - одні з найбільш затребуваних ліній для підприємств агропромислового комплексу. На таких установках отримують борошно різних сортів з різної сировини.

Фахівці НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» розробляють і встановлюють:

  • млини сортового помолу – виробничі лінії, що переробляють зерно в сортове борошно. Продуктивність від 120 до 500 т/добу.
  • модульні млини під ключ – малогабаритні лінії, міні-млини, що переробляють зерно в борошно вищого і 1 сорту, продуктивністю від 7, 15, 20, 30, 50 і 72 т/добу.

Данні заводи з виробництва борошна можуть працювати на наступній сировині: пшениця, ячмінь, рис, гречка, овес, кукурудза, горох, жито.

Готові бізнес-проекти млинів «під ключ»:

Із вівса (толокно):

Із кукурудзи:

Обладнання для заводів з виробництва борошна:

Технологія виробництва борошна включає в себе кілька етапів:

  1. Формування помельних партій зерна – це важливий процес підготовки зерна до переробки. Зернові культури формують по вологості, засміченості, кількості та якості клейковини, скловидності, вмісту білка і зольності.
  2. Очищення зерна – сприяє підвищенню його якості, дозволяє усунути домішки, шкідливі включення. Для цього етапу може бути використане таке обладнання:
    • сепаратор зерноочисний (БСХ-100, БСХМ-16, БСХ-12, БСХ-6, БСХ-300, БСХ-3-01) – використовується для відділення домішок, що відрізняються від зерна основної культури по товщині, ширині, аеродинамічним властивостям.
    • каменевідбірник (Р3-БКТ-100, ПКВ-3) - виділяє мінеральні домішки із загальної маси зерна сухим способом.
    • трієр (БТХМ-2-02, БТХМ-2-03, Р6-ТЦ-500, Р6-ТЦ-700) – обладнання, за допомогою якого від зерна відокремлюються домішки від зерна основної культури. Так, для відділення коротких домішок використовують трієри, що називаються куколевідбірники, а для виділення довгих домішок - трієри вівсюговідбірники.
    • стіл пневматичний сортувальний ПСС призначений для відділення домішок, що відрізняються від зерна щільністю (питомою вагою).
    • сепаратор повітряний (АСХ–2,5; АСХ-5; АСХ-10) – застосовується для відділення легких домішок, що відрізняються від зерна основної культури аеродинамічними властивостями.
    • машина мийна (КВД-1) – використовується для виділення мінеральних домішок, а також гідросепарування, мийки зернових культур.
  3. Утворення і відбір крупок (драний процес) – це етап грубого подрібнення зерна, відбору різних фракцій (крупок). Для цих цілей використовується обладнання:
    • станок вальцьовий (Р6-БЗН-М, А1-БЗН)– використовується для подрібнення зерна.
    • розсів (РК-2, РК-4) – застосовується для сортування крупок.
  4. Збагачення крупок і дунстів – етап сортового помелу, в ході якого відокремлюються дрібна, середня, велика крупки, багаті ендоспермом, від частинок з оболонками. Для цього етапу використовуються ситовієчні машини.
  5. Розмел крупок – процес перетворення дрібних частинок в борошно. Використовується обладнання - верстат вальцьовий (Р6-БЗН-М, А1-БЗН).
  6. Вимел висівок – на цьому етапі відокремлюються частинки ендосперму від зернової оболонки. Для цього використовуються вимольні машини.
  7. Завершальними етапами при виробництві борошна є контроль якості і фасування готової продукції. Контроль борошна здійснюється на ситах мукомельних розсійників РШ-4 і РШХ-6-18.

НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» ГАРАНТУЄ:

1. Висока якість обладнання: гарантія 15 місяців

2. Якість готової продукції, виробленої на обладнанні перевищує ГОСТи

3. Вихід готової продукції перевищує нормативи

На обладнання є всі необхідні дозвільні документи, декларації ЄС для Євросоюзу і декларації про відповідність Митного союзу (Казахстан).

Для країн Євросоюзу обладнання супроводжується декларацією EU відповідно до вимог директив:

  • 2006/42/ EU;
  • 2014/35/ EU;
  • 2014/30/ EU.
Догори