+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Агрегатний вальцьовий млин Р6-АВМ-50

Агрегатний млин Р6-АВМ-50 призначений для помелу зерна пшениці та отримання кінцевих продуктів: борошна вищого, першого і другого сортів. Млин застосовується на підприємствах агропромислового комплексу.

Призначення:

Агрегатний млин Р6-АВМ-50 призначений для помелу зерна пшениці та отримання кінцевих продуктів: борошна вищого, першого і другого сортів. Млин застосовується на підприємствах агропромислового комплексу.

Конструкцією млину передбачена можливість відбору манної крупи в кількості 3-5% з відповідним зменшенням виходу борошна вищих сортів.

Млин має гнучку модульну структуру і може поставлятися в різній комплектності. За вимогою замовника можлива поставка неповного комплекту або комплектація млина додатковими вузлами.

Принцип роботи млина полягає в послідовному очищенні, подвійному зволоженні і відволоженні зерна, розмелу, просіювання і розділення на кінцеві продукти: борошно вищого, першого і другого сортів, манну крупу і висівки.

Склад виробу:

Млин включає в себе комплект обладнання для підготовки, розмелювання зерна, дозування і вибою готових продуктів, а також необхідне електричне та допоміжне обладнання. Переміщення зерна здійснюється механічним і пневматичним транспортом, проміжних і остаточних продуктів та висівок - пневматичним транспортом.

Основні відділення млину:

    1. Відділення приймальне;
    2. Відділення підготовки зерна;
    3. Вузол зволоження зерна;
    4. Вузол повторного зволоження зерна;
    5. Відділення розмельно-просіююче;
    6. Відділення ваговибійне;
    7. Рукавний фільтр – циклон.

Вальцьовий млин оснащений комп'ютерним пультом управління, який виконує три функції: управління млином, облік готової продукції, реєстрація параметрів роботи млина. Система управління підтримує і забезпечує ручний і автоматичний режими роботи.

Монтаж. Монтаж млину проводиться на підприємстві-споживачеві силами заводу-виготовлювача або під керівництвом представників заводу-виготовлювача. Монтаж здійснюється на договірній основі в будівлі класу В-IIа, відповідному СНИП 2.1005-85 "Підприємства, будівлі і споруди по зберіганню та переробці зерна" при наявності ліцензії на право виконання цих робіт, а також дозволу органів Держнагляду за охороною праці на проведення цих робіт при наявності проекту.

Технічні характеристики:

Характеристики АВМ-50
1. Технічна продуктивність по зерну, т/добу, не менше 50
     - в тому числі: борошна вищого сорту, % 50-55
     - борошна першого сорту, % 15-15
     - борошна другого сорту, % 5-8
2. Довжина вальцьової лінії, см 680
3. Просіююча поверхня, см2 72
4. Напруга живлення електричної мережі, В 380 ± 38
5. Привід індивідуальний і груповий: сумарна потужність встановлених електродвигунів, кВт (кількість електродвигунів, шт.), в тому числі: 246 (93)
     - відділення приймальне 20 (17)
     - відділення підготовки зерна 35 (15)
     - вузол зволоження зерна 2 (7)
     - вузол повторного зволоження зерна 19 (10)
     - відділення розмельно-просіююче 86 (19)
     - відділення ваговибійне 12 (13)
     - вузол збору висівок 1 (2)
     - блок аспірації та вентиляції 71 (10)
6. Тиск в пневмомережі, мПа, не більше 0,6
7. Продуктивність компресора по всмоктуючому патрубку, м3/хв., не менше 0,5
8. Об'єм ресівера компресора, м3, не менше 0,08
9. Витрати води на охолодження вальців, м3/год., не більше 0,04
10. Обслуговуючий персонал, люд. 8
11. Габаритні розміри в змонтованому стані, мм, не більше:
     - довжина 30 000
     - ширина 14 000
     - висота 6 500
12. Маса, кг, не більше 105 500
13. Термін служби, років, не менше 13

Примітка: При зміні комплектності млину зміниться і встановлена потужність двигунів блоку аспірації та вентиляції.

1. Відділення приймальне:

Призначене для прийому і зберігання оперативного запасу зерна для млина, а також формування помольних партій. Являє собою накопичувач, розділений на три незалежні секції силосів, оснащених власною системою транспортерів для завантаження зерна в силос і системою об'ємних дозаторів для його вивантаження з певною швидкістю, що задається оператором.

До складу відділення входить власна система аспірації силосів, що складається з вентилятора середнього тиску, циклона-розвантажувача і рукавного фільтра. Відділення забезпечено вузлом попереднього очищення зерна.

Вузол попереднього очищення зерна призначений для захисту механізмів приймального відділення від грубих домішок, що надходять разом з зерном. Вузол представляє собою корпус з похилою ситовою рамкою, встановлений на віброопорах і забезпечений дебалансним вібратором. Ситова рамка здійснює коливання в горизонтальній площині. При цьому зерно проходить через сито, а великі домішки сходять в вибійний патрубок. Управління вузлом здійснюється з виносного пульта управління.

2. Відділення підготовки зерна:

Відділення підготовки зерна являє собою комплекс зерноочисного, підготовчого, пневмотранспортного, аспираційного і допоміжного обладнання.

Зерно в відділенні проходить послідовну очистку від наступних домішок:

    • домішки, що відрізняються від основного зерна розмірами і аеродинамічними властивостями, видаляються в зерновому сепараторі;
    • домішки, що відрізняються від основного зерна формою, відокремлюються в трієрі;
    • домішки, що відрізняються від основного зерна масою, видаляються в каменевідбірнику.

Потім очищене зерно обробляється в абразивній оббивній машині і повітряному сепараторі, де очищається від продуктів абразивної обробки, після чого пневмотранспортом подається в вузол зволоження.

3. Вузол зволоження зерна:

Вузол зволоження зерна призначений для відлежування зволоженого зерна і являє собою накопичувач, що складається з шести концентрично розташованих силосів, оснащених револьверною системою завантаження зерна. Для вивантаження зерна із силосів використовується система об'ємних дозаторів і кільцевий ланцюговий транспортер. Час зволоження задається і відстежується комп'ютером центрального поста управління млином.

Зерно послідовно заповнює вільні силоси. У міру їх заповнення розвантажувач револьверної системи завантаження повертається на наступний вільний силос.

Сумарна ємність накопичувача розрахована так, що при безперервному режимі роботи забезпечується відволоження до 15 годин.

Після закінчення встановленого часу зволоження автоматично включається подача зерна з відповідного силосу в кільцевий ланцюговий транспортер, який транспортує його до входу в ланцюгової транспортер "УЗ-УД".

4. Вузол повторного зволоження зерна:

Вузол дозволоження являє собою комплект обладнання для доопрацювання поверхні зерна після першого зволоження, повторного зволоження і відволоження зерна.

Зерно в вузлі проходить наступні технологічні переходи:

    • очищення поверхні на абразивній оббивальній машині;
    • очищення в аспіраційному каналі повітряного сепаратора;
    • зволоження на машині інтенсивного зволоження;
    • відволоження в накопичувачі.

Відволожене зерно вивантажується з накопичувача і за допомогою об'ємного дозатора подається на ланцюгової транспортер "УД-ОРП".

5. Відділення розмельно-просіююче:

Відділення розмельно-просіююче являє собою комплект размельного, просіюючого, транспортного та електричного обладнання, призначеного для переробки зерна в борошно вищого, першого і другого сортів, а також манну крупу. Відділення оснащене вальцьовими верстатами типу А1-БЗ-2Н з довжиною вальця 1 000 мм (1 верстат) і 600 мм (4 верстати), двома розсівами, ситовієчною машиною і допоміжним обладнанням. Продукти помелу після вальцьового верстату пневмотранспортом переміщаються на просіювання.

Після розсійників проміжні продукти по самопливам і системі транспортерів направляються на вальцьові верстати відповідних систем. Готові продукти за допомогою пневмотранспорту переміщаються в ваговибойне відділення.

6. Відділення ваговибійне:

Відділення ваговибійне являє собою комплект обладнання для збору, дозування, затарювання готових продуктів в мішки і транспортування мішків за межі робочої зони. На збірній двоповерховій рамі встановлені накопичувачі для трьох сортів борошна і манної крупи. Кожен накопичувач закінчується шнеком, які попарно підключаються до двох вагових дозаторів. Перший дозатор почергово дозує борошно першого і другого сортів, а другий - борошно вищого гатунку і манну крупу. Затарені мішки зашиваються і транспортуються за межі робочої зони.

Узел сбора отрубей представляет собой комплект оборудования для сбора и затаривания отрубей в мешки. На сборной раме установлен накопитель для отрубей, который заканчивается шнеком. На выходной патрубок шнека навешивается мешок, куда и выбиваются отруби.

7. Рукавний фільтр – циклон:

Пневмосистема розмельно-просіюючого відділення призначена для забезпечення роботи пневмотранспорту названого відділення і очищення використаного повітря. Система складається з вентилятора високого тиску, системи повітропроводів, циклона-розвантажувача і рукавного фільтр-циклону.

Рукавний фільтр-циклон представляє собою повний конічний корпус з вхідним патрубком. На верхньому днищі корпусу по трьом концентричним колам розташовані патрубки, на які надягають тканинні рукави з заглушеним верхнім кінцем. Повітря входить в конічний корпус, частково звільняється від пилу, а потім крізь тканину рукавів виходить в приміщення. Борошняний пил осідає в фільтрі, транспортується в розмельне відділення.

Вимоги до Замовника по готовності будівлі до моменту установки агрегатного вальцьового млину АВМ-50:

1. Будівля:

а) має відповідати класу В-2а відповідно до СНИП 2.1005-85 "підприємства, будівлі і споруди по зберіганню та переробці зерна;

б) мінімальні внутрішні розміри для типового планування:

    • довжина - 36 мм., ширина - 18 м., висота - 8 м.
    • при цьому є можливість змінити планування під будівлю замовника;

в) в цьому обсязі не повинно бути колон, що виступають, балок і т.д.;

г) дверний проріз для завезення обладнання повинен бути не менше: ширина - 2,5 м; висота - 2,2 м;

д) покриття підлоги - тверде, без запилення (плитка, мозаїчна підлога з мармурової крихти);

е) будівля повинна мати введення 380 В змінного струму, освітлення;

ж) дверні та віконні прорізи повинні бути заплющені.

2. Фундамент під обладнання млину:

Фундамент виготовляється при монтажі млину по оснащенню заводу, згідно плану розташування кріпильних елементів. Планування фундаменту визначається проектом млину.

3. Необхідно мати:

3.1. Зварювальний апарат та електроди.

3.2. Газоріз.

3.3. Електродриль.

3.4. Кабель силовий 4-х жильний (для забезпечення вводу напруги).

3.5. Вантажопідйомний пристрій до 3 тонн.

3.6. Зерно для випробувань.

3.7. 8-м людей для навчання:

    • одна людина оператор комп'ютера (старший зміни);
    • три людини на вибійне відділення;
    • дві людини на розмельне відділення (вальцьовий і розсійний);
    • одна людина на приймальне відділення, зерноочистку;
    • одна людина на зволоження і дозволоження.

Порядок оплати та відвантаження млина АВМ-50. Оплата 30% авансом, виготовлення протягом 90 робочих днів, доплата по відділеннях, повна оплата по факту готовності. Відвантаження млину АВМ-50 проводиться протягом 20 днів після отримання 100% оплати і узгодження із замовником прив'язки обладнання до приміщення замовника. Прив'язка відділень млину до приміщення замовника проводиться заводськими фахівцями індивідуально, з урахуванням конкретних вимог замовника.

Термін монтажу і пусконаладних робіт. Монтаж і пусконаладні роботи млину здійснюються заводськими фахівцями, після отримання оплати за пусконаладні роботи. Їх вартість 7,5% від вартості млину. Час монтажу та наладки: 60 календарних днів.

Гарантійне обслуговування. Гарантійне обслуговування виконується протягом 1 року за умови, що монтаж і пусконаладні роботи були виконані заводськими фахівцями.

Умови експлуатації, санитарні норми:

  1. Млин повинен відповідати "Правилам техніки безпеки, пожежної та виробничої санітарії на підприємствах".
  2. Місце розміщення млину повинно бути погоджено з місцевими органами Державної пожежної охорони.
  3. Приміщення, в якому встановлюється млин, має відповідати класу В-ІІа по вибухобезпеці електрообладнання.
  4. Приміщення, в якому встановлюється млин, згідно з вимогами "Визначення категорій приміщень і будинків по вибухопожежної і пожежної небезпеки НПБ-105-95" і "Правилами вибухобезпеки для небезпечних виробничих об'єктів по зберіганню та переробці зерна Госгортехнадзор РФ.ПБ-14-159-97" має відповідати категорії Б по вибухопожежонебезпечності.
  5. Електроустановки млину відповідають вимогам ПУЕ для електроустановок, що розміщуються у вибухонебезпечних зонах класу В-ІІа (можливість пилоповітряного вибуху при аварійній ситуації).
  6. Температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +10 °С.
  7. Еквівалентний рівень звуку не повинен перевищувати 80 дБ, а еквівалентне значення віброшвидкості - 92 дБ.

Примітка: При покупці млину вантажоодержувачу видається гігієнічний, екологічний сертифікати, сертифікат відповідності, а також сертифікат про походження товару.

Рекомендуємо також:

Мінікрупоцех Р6-МКЦ-15

Крупоцех призначений для експлуатації в умовах сільських і фермерських господарств для переробки ячменю, пшениці і гороху. Перейти

Агрегатний вальцьовий млин Р6-АВМ-15

Агрегатний вальцьовий млин Р6-АВМ-15 призначений для переробки зерна в борошно вищого і першого сортів. Перейти

Міні комбікормова установка МКУ-3

Установка призначена для виробництва повнораціонних розсипних комбікормів згідно з заданою рецептурою, що задовольняють потреби всіх видів птиці, свиней і великої рогатої худоби в мінеральних, поживних і біологічних речовинах. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори