+38 (048) 740 70 47 Для дзвінків з України Замовити дзвінок

en ua ru Pl

Українська версія сайту

Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем.

науково-виробниче об'єднання

АГРО-СІМО-МАШБУД

у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

Меню

Відцентровий лущильник ШО-3Х

Шелушитель для вівса маоик ШО-3Х призначений для шелушіння зерна вівса та соняшника на крупо- та маслоекстракційних заводах.

Призначення:

Машина марки ШО-3Х - шелушитель для вівса, застосовується для лущення вівса на овсозаводах з метою отримання крупи або подальшої його переробки в толокно (вівсяне борошно). Успішно застосовується для лущення соняшника кондитерських сортів для отримання ядра, також використовується на заводах по лущенню полби і спельти.

Лущильник вівса відцентровий безперервної марки ШО-3Х дії призначений для лущення зерна вівса на зернопереробних підприємствах, крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах. Дозволяється застосовувати лущильник для лущення зерна гречки і соняшнику. Лущильник виготовляється по 3-ї категорії ГОСТ 15150 в кліматичному виконанні «У» для внутрішнього ринку та експорту в країни з помірним кліматом. При цьому верстати повинні надійно працювати в робочих режимах при температурі від мінус 10 до плюс 40 ° С, відносної вологості 80% при середньорічній температурі плюс 15 ° С, атмосферному тиску від 650 до 800 мм.рт.ст. (86,6¸106,7 кПа).

Технічні характеристики:

Наіменування показників ШО-3Х
1. Продуктивність на вівсі вологістю 11-13%, плівчастістю 27-30%, т/год, питомою вагою не менше 520 г/літр 1,5
2. Технологічний ефект:
     - коефіцієнт лущення, не менше, % 81
     - коефіцієнт цільності ядра 0,9
3. Частота обертання ротора, об/хв (с-1) 1 850 (30,8)
4. Діаметр ротору, мм 500
5. Діаметр відбивального кільця, мм 550
6. Встановлена потужність, кВт 5,5
7. Напруга силової мережі, В 380
8. Габаритні розміри, мм:
     - довжина 1 400
     - ширина 630
     - висота 1 050
9. Маса, не більше, кг 250

При збільшенні оборотів ротора продуктивність лущильника може бути збільшена із збереженням параметрів технологічного ефекту. Збільшити або зменшити обороти ротора ступінчато можливо заміною шківів на валу, безступінчато - за допомогою включення частотного перетворювача в ланцюг електродвигуна.

Пристрій і робота:

Лущильник ШО-3Х складається із станини 1 виконаної спільно з випускною лійкою і патрубком забору проб; даху 8, на якій встановлений підшипниковий вузол, який утримує ротор 3, приводного електродвигуна, огорожі з прийомним патрубком і заслінкою та оглядового вставкою 5.

Дах 8 з'єднаний зі станиною через два кріпильні гвинти 7 і чотири затискача. При роботі болти 7 повинні бути затягнуті. Всередині станини на кронштейнах встановлено відбивне кільце 2. Кільце центрується і затискається трьома болтами в стінках станини. Відстань від торця ротора до відбивної кільця - 22-25 мм.

Лущильник працює за такою технологічною схемою: через приймальний патрубок 5 вихідний продукт самопливом надходить на знімне дно 4 обертового ротора 3 і розподіляється по його каналах. Під дією відцентрової сили зерно розганяється вздовж лопастей каналів і викидається на відбивне кільце 2. В результаті удару об нього відбувається руйнування квіткових плівок вівса і звільнення від них ядра. Продукти лущення надходять в випускну воронку і самопливом виводяться з машини.

Перед приймальним патрубком необхідно передбачити шибер для установки необхідної продуктивності і можливості швидкого припинення подачі продукту в машину.

Рекомендуємо також:

Новинка

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3 (02) (лущильно-горохокольна машина)

Відцентровий лущильник СІМО складається з двох робочих органів: ротора і верхньої конусної деки, які встановлені у власних підшипникових вузлах і поміщені в потужний сталевий корпус. Робочі органи оснащені індивідуальними приводами і мають можливість тонкого регулювання частоти обертання за допомогою частотних перетворювачів, що встановлюються на електродвигуни. Перейти

Відцентровий лущильник СІМО ЦШС-3

Відцентровий лущильник призначений для високоефективного лущення зерна вівса, спельти, сої та соняшнику з одночасним обрушенням і відвіюванням частини волосків і лушпиння, лущильник кукурудзи з метою відбору зародка. Перейти

Лущильно-шліфувальна машина МШХ

Призначена для лущення зерна ячменю, гороху, пшениці, проса, а також для шліфування та полірування крупи, одержаної при переробці цих культур на крупозаводах, фермерських та індивідуальних господарствах. Перейти

Машина мокрого лущення зерна безперервної дії ММШ і ММШХ-5

Призначена для очищення поверхні зерна, часткового відділення плодових оболонок, зародка, борідки і зволоження зерна на підприємствах борошномельної промисловості для роботи в комплекті з іншими видами обладнання, які входять до складу схеми технологічного процесу млина. Перейти

Не можете визначитися з вибором?
Менеджер допоможе Вам:

Догори